2726
عنوان

خوردن سرخود لتروزول

9410 بازدید | 21 پست

سلام لطفا کمکم کنید امروز روز 4 پری هستم وقت ندارم برم دکتر...امشب میتونم لتروزول رو سرخود شروع کنم؟9 ماهه اقدام کردم هنوز نتیجه نگرفتم...خواهش میکنم کمکم کنید...کسی بوده از بین دوستان سرخود لتروزول مصرف کرده و باردار شده؟

اگه خدای نکرده کیست داشته باشیو لتروزول رو سرخود بخوری ممکنه کیست رو تحریک کنه و اینطوری ضررش بیشتر از منفعتشه.

حتما قبل از لتروزول خوردن یه سونو انجام بده که کیست نداشته باشی (روز دوم پریود)

معمولا لتروزول رو از روز دوم یا سوم شروع می کنن به خوردن نه روز چهارم. فکر می کنم دیر شده باشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اول باید ببینی مشکلت چیه .اگه تنبلی داری باید چیز دیگه ای بخوری. باید روزی سیزده سیکلت سونو بشی اگه فولیکولات کوچیکن بهت لتروزول میدن در غیر اینصورت ممکنه کیست بشه و دردسرت زیاد میشه

خدایا تو را قسم به مهربانیت طعم شیرین مادر شدن را به تمام زنان سرزمینم بچشان🙏

درستش اینه که روز دوم یا سوم پری بری سونو.اگه فولی نداشتی ، بنا به نظر پزشک روزی یکی یا دو تا یا سه تا(بسته به شرایط) لتروزول میخوری .از روز سه تا هفت پری.

من فولی نداشتم.روزی دوتا خوردم.حالا با نظر متخصصای صارم.هایپرشدم.هرطرف پنج تا فولی داشتم که بارداری هم خطرناک بود و اقدام ممنوع شدم.

هیچ وقت سرخود نخور.ممکنه بهت نسازه و تخمدانات اسیب ببینن.

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
اول باید ببینی مشکلت چیه .اگه تنبلی داری باید چیز دیگه ای بخوری. باید روزی سیزده سیکلت سونو بشی اگه ...

ممنون از راهنماییت عزیزم...من قبل از شروع اقدامم همه آزمایشات و سونو رو انجام دادم...دکترم گفت هیچ مشکلی نداری و میتونی اقدام رو شروع کنی...اما الان 9 ماه گذشته...و تو نت خوندم لتروزول نتیجه میده گفتم شاید خوب باشه امتحان کنم

اگه خدای نکرده کیست داشته باشیو لتروزول رو سرخود بخوری ممکنه کیست رو تحریک کنه و اینطوری ضررش بیشتر ...

کیست ندارم...ولی مرسی از نظرت...درسته...ولی واقعا خسته شدم اگه این ماه هم باردار نشم دیگه هیچ روحیه ای نمیمونه برام😢😢

پس چطور دکتره من گفت ۱۲ تا ۱۴ ام برو سونو فولیکول!!!چرا ی عده میگن وسط سیکل ی عده میگن سوم سیکل؟!!!!

روز دوازده تا ۱۴ درسته عزیزم 

کی گفته روز سوم...نمیدونم بعضیا که اطلاعات کافی ندارن چرا نظر میدن😐😐😒😒

گاهی خدا درها را می بندد وپنجره ها را قفل میکند....چه زیباست فکر کنیم شاید بیرون طوفان باشد.
سلام خانمی تو همین سایت یه خانم نوشته بود هرروز عسل با دارچین خوردم وباردارشدم شماهم امتحان کنید ول ...

سلام واقعا؟اگه بشه که عالیه ممنون از راهنماییت عسل با دارچین به صورت دمنوش؟

روز دوازده تا ۱۴ درسته عزیزم  کی گفته روز سوم...نمیدونم بعضیا که اطلاعات کافی ندارن چرا نظر می ...

روز اول تا سوم پریود یک بار سونو میشید که کیست نداشته باشید و در صورت امکان بشه برای شما قرص های کمک باروری و تحریک تخمک گذاری تجویز بشه. چرا روز اول تا سوم؟ چون اون موقع رحم پاک شده و فولیکولی وجود نداره که جلوی دید سونو رو بگیره.و سونو به راحتی می تونه کیست، آندومتریوز یا هر چیز دیگه ای رو تشخیص بده.

روز 12 تا 14 م هم یک بار دیگه سونو انجام میشه که ببینن آیا فولیکول ها به اندازه کافی بزرگ شدن؟ یا اصلا فولیکولی وجود داره؟ و یا اینکه خدای نکرده به خاطر تجویز داروی تخمک گذاری هایپر نشده باشی. بسته به نظر دکتر، ممکنه داروی آزاد شدن تخمک مثل  اچ سی جی تجویز بشه یا اینکه فقط اقدام طبیعی انجام بدید

امیدوارم توضیحاتم روشنتون کرده باشه دوست عزیز

2706