2726
عنوان

دیشب تاصبح من و شوهرمو خانوادش دعوا کردیم

| مشاهده متن کامل بحث + 14822 بازدید | 495 پست
لاوین جان من منتظرم تاپیک جدیدتو ببینم ک دلخوریاتو ازبین بردی...بلندشودست ب کارشو ازهمین حالا شروع ک ...

میترسم معذرت خواهیم باعث شه حق به جانب شن وقتی شوهرم بیاد

میگم منم حرفامو بزنم اخرش بگم اگه کاری رفتاری کردم از عمد نبوده معذرت میخوام.اخه ادم نمیتونه همش حواسش باشه سوتی نده گاهی نمیفهمیم چه رفتاری داشتیم و این متقابله

گفتن تو خونمون کار نمیکنی همه چی میزاریم جلو دستت مگه کلفتتیم نمیزاری پسرمون بیاد پایین  از تر ...

وا! بگو من مهمونم خونه شما، شما میزبانید نه کلفت

هر میزبانی از مهمانش پذیرایی میکنه

خرج کردن ونکردنتون هم هییییییچ ربطی به دیگران نداره

برخورد ورفت وامدتون با فامیل هم همین طور

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد، من نه انم که زبونی کشم از چرخ فلک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میترسم معذرت خواهیم باعث شه حق به جانب شن وقتی شوهرم بیاد میگم منم حرفامو بزنم اخرش بگم اگه کاری رف ...

اگه شرایطو قبول کنی ینی حق با اوناست.مگر این حق با اونا بوده باشه ولی شرایطشم عقلانی نیست 

برایت آرزو میکنم وقتی دوباره هوای آسمان من بــه ســرت زد آسمانت بگیرد 

میدونی چیه توفقط باید ازاونجا بری وگرنه این مشکلات همچنان ادامه داره .من خودم تاوقتی ک جدا زندگی میکردیم مشکلی نداشتیم .اما ازاون موقع ک اومدم باخانواده شوهرم توی ساختمون زندگی کردم مشکلاتمون دعواهامون خیلی زیاد شد .تااقی بتوقی میخوره فورا دخالت میکنن 

2728
دیشب داشتیم سره یه سری مشکلات نه چندان سخت حرف میزدیم شوهرمم با لحن عصبانیت داشت برام توضیح میداد که ...

همون موقع که زنگ زد بهت باید میگفتی پدر جون یه موضوعیه بین من وشوهرم، خودمون حلش میکنیم

اگه شرایطو قبول کنی ینی حق با اوناست.مگر این حق با اونا بوده باشه ولی شرایطشم عقلانی نیست 

نه خانوادش از شرطاش خبر ندارن

منم میخوام تا یه مدت که میریم بهانه دستش ندمو قبول کنم اخه اکثرا موقتیه شرطاش اگه انتقالی جورشه به امیدخدا

اره من منکر بعصی هاش نمیشم بخدا ولی دلیل دارم آقا من میگم هم تنبلم تو کار هم بدن درد دارم دوما شو ...

من اصلا رفتارهای شما رو بد نمیدونم

اینایی که گفتی حق مسلم هر زنی تو زندگیشه

میترسم معذرت خواهیم باعث شه حق به جانب شن وقتی شوهرم بیاد میگم منم حرفامو بزنم اخرش بگم اگه کاری رف ...

اتفاقا من جای شما بودم جلوی شوهرم از خانوادش معذرت خواهی میکردم.ب شوهرم میفهموندم من همه تلاشمو میکنم واسه زندگیم این کارکوچیکت نمیکنه بلکه عزیزترم میشی پیش شوهرت

هرچه دلم خواست نه آن میشود😊هرچه خداخواست همان میشود😍
حالا بخاطر فضولی مامانش تو دعوامون 2بار اومد دخالت کرد وباباش این یکبار شوهرم اینبار با شرطای سخت شر ...

چه شرطی؟!

واقعا شکاکی؟

فقط میخوام وقتی اومد اولین چیزی که بش یگم اینه که

کجا بودی وقتی که هردوشون پشته هم بودنو به من حرف میزدنو تهدید میکردن من تنها بی پناه 

واقعا اون لحظه احساس بی کسی کردم

دارم گریه میکنم😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

شب بله برون که خانواده شوهرم رفتن و انگشتر دستم کردن مادربزرگم حرف جالبی زد گفت مادرجان خونه شوهر خونه بابا نیست نازتم نمیکشه اگه همیشه واسه بابا مامانت من بودی تو خونه شوهرت نیم من باش تو دعوا با شوهرت نیم من باش کوتاه بیا مردو عصبانی نکن بزار به وقتش به وقتش بوقتش گوششو بپیچون 

شما هم الان کوتاه بیا هیچی نگو بزار یکم از سرش بیوفته وقتش که رسید بزار تو دامنش 

بعدشم چرا انقدر تهدیدت میکنه که به بابات میگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ والا تمام وحشت شوهر من اینه اذیت کنه به گوش برادر یا پدرم برسه باباشو میارن جلو چشمش 

ایندفه تهدید کرد بگو برو به بابام بگو 

نه خانوادش از شرطاش خبر ندارن منم میخوام تا یه مدت که میریم بهانه دستش ندمو قبول کنم اخه اکثرا موقت ...

ب خوبی وبادل خوش مستقل شو اول کینه وکدورتها روبرطرف کن بعد مستقل شو

هرچه دلم خواست نه آن میشود😊هرچه خداخواست همان میشود😍
اینکه ابدا راجبه خانوادم بد نمیگی منم گفتم خودت خواستی بدونی حالا همه رو بریز رو سره من  قاطی ...

امر دیگه ای باشه؟! 

رودل نکنه یه وقت شوهرت؟!

چه شرطی؟! واقعا شکاکی؟

چادر بپوشم

ارایش نکنم بیرون

تو خونه لباس بللللللند مثه دامن بپوشم

بهش نگم با دوستات بیرون نرو

تعین تکلیف تمام

هرجا بخواد بره هر خونه دوست و فامیل و خانوادش و هرچقدر بخواد بمونه

کوچکترین ایراد بگیرم کوچکترین حرکت بد میره به بابام میگه و تمومش میکنه

2706