2737
2734
عنوان

خيانت.

| مشاهده متن کامل بحث + 2364 بازدید | 158 پست
فقط مراجعه کنه به پلیس سایبری . اونها خیلی کمک میکنن . تجربه دارن . ولی کلا چطور تونسته به شوهر د ...

من بد توضيح دادم فكر كنم چون همه به اين منظور برداشت كردن كه بكارت نداشته. 

داشته واسه همين شوهرش نفهميده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بد توضيح دادم فكر كنم چون همه به اين منظور برداشت كردن كه بكارت نداشته.  داشته واسه همين شو ...

عزیزم فقط باید پلیس بره .مشاوره رایگان کلانتری بره 

عهد بسته ام قبل از مرگم نمیرم 
2728
نمیدونم داداشم میگفت گوشیش رو رمز داده بعد نمیزاره نگاه کنه دادشم اخه نمیدونم بر عکس شده اون گوشی دا ...

منم گوشيم رمز  اره ولي به خاطر حرفاي زنونه كه ميزنم و غيبت هايي كه با خواهر و مامانم پست ننه اش ميكنم😁 اصلا نميذارم شوهرم دست بزنه

بگه منم به زنت به پدر زنت همکارا همه میگم اصلا وا نده 

عزيزم اخه بعضي مردا چيزي براشون مهم نيست اگه دختره ام تهديدش كنه امكانش هست كه مرده لج كنه

ما خودمون حوصله کارای خودمونُ نداریم سپردیمش به امانِ خدا، اونوقت شما کاره خودِتُ ول کردی پیگیرِ ‌مایی؟:\
[QUOTE=52391388]نمیدونم داداشم میگفت گوشیش رو رمز داده بعد نمیزاره نگاه کنه دادشم اخه نمیدونم بر عکس ...

من خودمم همین احتمال رو میدم به خاطر عکس و اینا ممکنه ولی گاهی یهویی میاد تو ذهنم خیلی ناراحت میشم داداشم خیلی پسر پاکی بود مجردیش حقش نیست.راستش میدونی حرکاتش هم شاید ادم رو به اشتباه میندازه اصلا خجالت و حیا نداره...ولی این ذاتیه اینم نمیشه گفت ان شاالله که واقعا چیزی نیست.

نه دادشم انقدر پاکه خودش که باورش داره کلا ولی اونم دانشگاه میره جورایی سخته...

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم                        
بهونه نمی خواد، بگه سیم کارتم سوخت ، یا سیم کارتش یا زندگیش یکیش رو انتخاب کنه

آخه كارش با اين شماره ست. خطش رو گرون خريده. رنده. بخواد عوض كنه شوهره ميره اينو واسه خودش ميگيره دستش بدتره

2738
عزيزم اخه بعضي مردا چيزي براشون مهم نيست اگه دختره ام تهديدش كنه امكانش هست كه مرده لج كنه

نمیکنه  چون زنش بفهمه مدام چک میکنه خونشو تو شیشه میکنه نمیزاره راحت دختر بازی کنه و موقعیتش خراب میشه 

خدایا به امید خودت نه بنده های بی خودت
ب نظرم رکو راست بجز رابطشو ب شوهرش بگه اگه اون یارو زن داره دوستتم یجوری بحرفه ک ازش آتو داره ...

واي اصلا نميشه بگه. شوهرش خيلي خفن غيرتيه. درحدي كه اگر دوستم با بقال حرف بزنه ناراحت ميشه. 

منم گوشيم رمز  اره ولي به خاطر حرفاي زنونه كه ميزنم و غيبت هايي كه با خواهر و مامانم پست ننه اش ...

ماله من نه رمز داره نه در داره نه پیکر داره خخخ

شوهرم گوشیش لپ لپه .

من و بچه ها هر کدوم گوشی خوب داریم لبتابم هست .میاد میگه گوشی هاتون بدین بازی کنم .

بیچاره از ترس که خطا نکنه از گوشی فراریه .

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

عهد بسته ام قبل از مرگم نمیرم 
منم گوشيم رمز  اره ولي به خاطر حرفاي زنونه كه ميزنم و غيبت هايي كه با خواهر و مامانم پست ننه اش ...

من خودمم با اکراه و به زور میدم گوشیم رو ولی نمیدونم از این چیزا آدم میشنوه ...دلش میلرزه یجوریه نسبت به سنش خیلی ریلکسه...توضیحش سخته

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم                        
وایییی خدایااااا پس گیر افتاده  خب دوستمم ازش آتو جم کنه .اونم زن داره دیگه یجور مدرک جم کنه ک ...

اره بابا خبر داره. عروسيشم رفته. اين خيلي تلاش كرد يه نشوني از زنش پيدا كنه ولي نتونست. مرده خيلي هفت خطه

واي اصلا نميشه بگه. شوهرش خيلي خفن غيرتيه. درحدي كه اگر دوستم با بقال حرف بزنه ناراحت ميشه. 

خوب دوستعزیز واقعا دیگه بنظرخودت چکارمیتونه بکنه

ماتا همین حد عقلمون کشید انگار

بی رنگ رخت زمانه زندان من است😟
2706