2733
2734
عنوان

رو شدن ماهیت دخترهمسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2852 بازدید | 208 پست
هرچیم باشه حضور مادر خود ادم‌تو خونه ی چیز دیگست

درسته منم همین و میگم ولی اگر مادر نیست پدر باید سعی کنه مطابق میل بچه هاش زندگی کنه هرچند که واقعا بچه بدون مادر زندگیش سخت میشه

مخلوقات عجیبی هستیم برای گناهان خودمان وکیل هستیم و برای اشتباه دیگران قاضی
بخاطر اون بچه منظورم تربیت بچست اینکه بخواد‌دستور بده فلان‌کارو‌کن فلان رفتارو کن زن بابام جلو بابام ...

فروغ جون میدونم شرایط سختی داشتی و خیلی از نامادری ها بد هستن

ولی همه مادرها هم دلسوز و مهربون و آگاه نیستن 

من مادر خودم از این کارها که میگی میکنه، یعنی بعضی وقتها یه کارهایی میکنه که میگی صد رحمت به نامادری! صد رحمت به دشمن خونی 

به خصوص با خواهرم

همه پدرها و مادرها یه سری اشتباهات دارن ، شاید قبل به خودت میگفتی مادر که بشم میشم بهترین مادر دنیا ، اما الان که بارداری میبینی خیلی سخته و واقعا یه جاهایی نمیدونی بهترین تصمیم چیه یا یه تصمیمی میگیری که فکر میکنی بهتری کار در حق بچه هست ، بعد متوجه میشی اشتباه کردی یا نتیجه مطلوب بدست نمیاد. 

من هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر میشوم ... من لایق بهترین ها هستم ^_^ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1218273 برای حاجتم یه صلوات بفرست ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درست همون روزی که با هم بازار بودیم در مقابل بی محلی هاش من تند تند لباس براش انتخاب می کردم که بره ...

من دخترم داره سیزده ساله میشه.  از اون بچه ها هست که همه میگن خوش بحالت راحتی و این اصلا دردسر نداره.  ولی یکسره تو خونه غیرمستقیم داره از من ایراد میگیره.  ایرادای داشته و نداشته.  من میفهمم که داره به بلوغ میرسه.  فردیتش داره شکل میگیره.  چون دختر خودمه,  ته دلم غنج هم میره که بزرگ شدنشو دارم می بینم.  مطمینم اگه جای شما بودم برام تحملش سخت بود.  ولی شما این شرایطو قبول کردی.  در عوض به این فکر کن که پس فردا یه دختر دیگه هم داری که تازه زحمتای سالای اولو براش نکشیدی.  دخترتم یه خواهر داره.  

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
عزیزم😳 متاسفم.💔 وای من یه دوستی داشتم که مادرش همسر دوم پدرش بود بعد این دوستم به همسر اول پدرش ...

دقیقا منم تو سن بلوغ بودم ک این خانوم اومد اوایل همه چی خوب بود تااینکه یواش یواش دستش برامون روشد فهمیدم زیر گوش بابام‌میخونه‌پرش میکنه اصلا نمیخوام یادش بیوفتم ولی هنوز م هنوزه درگیری داریم بخاطر زنش چون زیرپوستی میره رو‌مخ بابام

بدانیدو اگاه باشید ک قطع دسترسی از رگ گردن ب شما نزدیکتر است😏                عضویت:95.10.29              ساری ایران✌🏻
2728
واقعا داداشت و زنش چه جوری میخوان جواب پس بدن دلم ریش شد😢

چی بگم اشکم در اومد بخدا یاد گذشته  ها افتادم یادمه مادر بدرش جدا شدنی یازده ماهش بود یه شب های دیدم بزرگ شده حدودن شیش سالشه زبون باز کرده به من میگه عمه کمکم کن ولی من مطمئنم  هم بدرش وهم مادرش جواب این بستیشونو این دنیا می‌بینن وقتی دخترم دنیا اومده بود به خاطرش ده روز اشک ریختم هی یاد بی مادریش میفتادم

هرچیم باشه حضور مادر خود ادم‌تو خونه ی چیز دیگست

خب شما که تجربه داری بگو دوستمون چکار کن؟؟

بالاخرره پدر و مادرش تفاهم نداشتن جدا شدن..بعدم پدرش نمیتونسته تا اخر تنها بمون..حالا باید چطور رفتار کنن؟؟

آها ....نا مادری باید تو مسائل تربیتی دخالت نکنه اما محبت ی مادرو باید انجام بده

نه همینقد زیراب نزنه ممنون دارشیم چون ی بچه پونزده شونزده ساله شکل گرفتست چ تربیتی

بدانیدو اگاه باشید ک قطع دسترسی از رگ گردن ب شما نزدیکتر است😏                عضویت:95.10.29              ساری ایران✌🏻
2738
دقیقا منم تو سن بلوغ بودم ک این خانوم اومد اوایل همه چی خوب بود تااینکه یواش یواش دستش برامون روشد ف ...

فراموشش کن عزیزم.هیچ کاری بی جواب نمیمونه.

خودت رو با فکر کردن به اون روزها اذیت نکن.

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
میشه لطفا بگی چی شد یهو خواست بره پیش مادرش؟

از اوایل ازدواج می گفت می رم چون مادرش کنترل گر نیست اونطور که می گن چون اونجا آزاده ...چون یه خاله داره که دم بار طلاق گرفته و یه خاله مجرد همسن داره که با هم جورن...حالا باز گفتم خاله اش طلاق گرفته امیدوارم با حرفهاتون اذیتم نکنید منظور دوستان هم هستن...گفتم شرایط اونجا اینطوریه

یه جاهایی هم محبت های زیادی آدم رو کلافه میکنه 

مثلا به زور لباس خریدن ، شما داشتی محبت میکردی 

ولی ممکنه اون با خودش فکر کرده این خانم از نظرش تیپ من بده 

به نظرش من بد لباسم

به زور رفته برام لباسای مورد علاقه خودش رو خریده 

من هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر میشوم ... من لایق بهترین ها هستم ^_^ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1218273 برای حاجتم یه صلوات بفرست ممنونم
عزیزم شما کارت خیلی سخته دختر من پونزده سالشه باور کن بدون اجازم آب نمیخوره  ولی خب عصبی شدن ...

مشاور به همسرم گفته تلاشت بی فایده ست مگر اینکه رابطه دخترت رو با مادرش یه مدت قطع کنی که من و همسرم مخالف نظر مشاور بودیم .....

از اوایل ازدواج می گفت می رم چون مادرش کنترل گر نیست اونطور که می گن چون اونجا آزاده ...چون یه خاله ...

رفتار پدرش باهاش چطوره؟

رفتار دختر شما با پدرش چطوره؟

من یک فمینیسم هستم و به برابری حقوقی سیاسی اجتماعی انسان ها معتقدم هیچ انسانی نباید به خاطر جنسیتش وظیفه ای بهش دیکته بشه و نتونه به علایقش برسه
2706