2733
2734
عنوان

رو شدن ماهیت دخترهمسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2852 بازدید | 208 پست

دوست عزیز اوکی حق با شما خب الان با این شرایط باید با این دختر چیکار کرد؟

خب دوست عزیز شما میگی اوضاع خونه مادرش خوب نیست خب پس چرا اگه اوضاعش اینجا خوب بود گیر داده که بره پیش مادرمش؟

یه چیزی این دختر اذیت میکنه اگه دنبال راه حلی پیداش کن و شرایطش درک کن

من یک فمینیسم هستم و به برابری حقوقی سیاسی اجتماعی انسان ها معتقدم هیچ انسانی نباید به خاطر جنسیتش وظیفه ای بهش دیکته بشه و نتونه به علایقش برسه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس واسه چی زن گرفته ؟؟؟؟؟ اون اقا ازدواج کرده ک ارامش بیاد ب زندگیش  وگرنه س.کس شبانه میخواست ...

بخاطر اون بچه منظورم تربیت بچست اینکه بخواد‌دستور بده فلان‌کارو‌کن فلان رفتارو کن زن بابام جلو بابام هی میگفت وای اینا کمکم‌نمیکنن من خستم قشنگ بابامو ب نقطه جوش میرسوند ک بابام بتوپه بهمون

بدانیدو اگاه باشید ک قطع دسترسی از رگ گردن ب شما نزدیکتر است😏                عضویت:95.10.29              ساری ایران✌🏻
شما صبر کن دختر خودتم به سن نوجوونی برسه میبینی رفتاراش یه مقدار عوض میشه.  یه مقداریش اقتضای س ...

درست همون روزی که با هم بازار بودیم در مقابل بی محلی هاش من تند تند لباس براش انتخاب می کردم که بره پرو کنه شبش موصوع رو فهمیدم و کلی به هم ریختم

2731
نامادری من ک انقد خوند زیر گوش بابام‌مانشون پرشون میکنه میان با من چپ میشن انقد خودشو ب موش مردگی زد ...

عزیزم😳

متاسفم.💔

وای من یه دوستی داشتم که مادرش همسر دوم پدرش بود بعد این دوستم به همسر اول پدرش میگفت مامان اولی.و میگفت مامان اولیم رو بیشتر از مامان دومیم یعنی مادر واقعیم دوست دارم.

ولی واقعا پذیرش یک نفر به عنوان همسر پدر سخته.اون هم تو سن بلوغ.

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
نامادری من ک انقد خوند زیر گوش بابام‌مانشون پرشون میکنه میان با من چپ میشن انقد خودشو ب موش مردگی زد ...

عزیزم ما ادما کار خودمون رو نمیبینم ....هم نامادری هم ناپدری و هم فرزند خونده 

فک میکنیم ما خوبیم و طرف مقابل بد 

من دیدم ی نامادری ب ظاهر دلسوز با اشتباه عمد یا غیر عمد فرزند شوهرشو نابود میکنه

اونایی ک امضام رو میخونید لطفا بگید یا احب من کل حبیب به نیت من 
مهم آرامش خونس بچه باید ارامش و از خونه بگیره وگرنه به بیرون پناه میبره وقتی جو خونه متشنج باشه بچه ...

هرچیم باشه حضور مادر خود ادم‌تو خونه ی چیز دیگست

بدانیدو اگاه باشید ک قطع دسترسی از رگ گردن ب شما نزدیکتر است😏                عضویت:95.10.29              ساری ایران✌🏻
2738
من اگر می خواستم اوضاع رو بهم بریزم همون روز که فهمیدم‌می تونستم خیلی بد باشم باهاش یا بگم این حرف ر ...

عزیزم آفرین به شما .پس اصلا ناراحت نباش چون قصد بدی نداشتی 

امیدوارم اوضاعتون روبه راه بشه

فقط یه معجزه میتونه حالم رو دگرگون کنه.......‌
به نظرم مدارا کن

دلیل هم دارم

به اینا نگاه کنید👈🏻😐😐😐😐😐😐😏😏😏😏😒😒😒😯😯😯اینام دارن به شما نگاه میکنن نه؟😳😳😳😳😳😱😱😱😱😐😐خواستم متوجهتون کنم خب من برم دیگه🗿👩‍🦯
بسیار کار بدی میکنی عزیزم به جای چک کردن و دخالت توی حریم خصوصیش ، وقت بزار و خوب تربیتش کن و باهاش ...

من تربیتش کنم؟ واقعا دختری که ۱۶ سالشه و مادری که از دور کنترل می کرد و پرش می کرد می شد تربیت کرد...من نتونستم امیدوارم مادرش بتونه

عزیزم ما ادما کار خودمون رو نمیبینم ....هم نامادری هم ناپدری و هم فرزند خونده  فک میکنیم ما خو ...

من ک هیییچ وقت نمیگذرم منتظرم جوابشو پس بده

بخاطر اون بچه منظورم تربیت بچست اینکه بخواد‌دستور بده فلان‌کارو‌کن فلان رفتارو کن زن بابام جلو بابام ...

آها ....نا مادری باید تو مسائل تربیتی دخالت نکنه اما محبت ی مادرو باید انجام بده

اونایی ک امضام رو میخونید لطفا بگید یا احب من کل حبیب به نیت من 
2706