2726
عنوان

اس ام اس مشکوک

| مشاهده متن کامل بحث + 2570 بازدید | 156 پست
پس واسه چی اومد خواستگاریت؟😡😡😡

همه جا رفت بهش ندادن.. اومد سمتمون من خر بودم واسه لج یکی دیگه زتش شدم... من خوشکلم واسه اینکه به بقیه ثابت کنه منو گرفت ... دخترعموشو میخواست ندادن بهش. واسه لج عموش منو گرفت. منم واسه لج یکی دیگه... درگیری داریم کلا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بحث داشتن خواهرش با برادر شما؟ 

نه ابدا... برادر من شیخه به تمام معناست خواهرشو خوشبخت کرده یه اخلاقی داره عتی مااااه... واسه حلال حرام خونه به نامش کرد به عنوان مهریه... الان اونا خوشبخت ما بدبخت

2728
مجبوره بده باید بده چون داداش من مهریه خواهرشو داده زلاق نگرفتن با همن ... خواهرش زن داداشم میشه. مت ...

اگه ميده جدا بشو خودت و بچت باهم زندگي كنين حتي بچه هم دلت مياد بده به همسرت

پس از پایه خرابه. حالا یه چیزی بگم حرفی دلت رو برای خودت رو کاغذ بنویس بعد مرتبش کن براش بگو. ببین م ...

ببین مطمئنم اصلا برگه رو نخونده میندازه اشغال... 

یه دعایی چیری رمالی نمیشناسید برم سمتش فکر کنم جادوش کردن

همه جا رفت بهش ندادن.. اومد سمتمون من خر بودم واسه لج یکی دیگه زتش شدم... من خوشکلم واسه اینکه به بق ...

پس جفتتون سر لجبازی ازدواج کردین

وا تا سرتون ب سنگ نحوره لجبازی میکنین

ی نفر باید بینتون بزرگتری بکنه

با تو تمام جزئیات مهم اند،حتی خودم
اگه ميده جدا بشو خودت و بچت باهم زندگي كنين حتي بچه هم دلت مياد بده به همسرت

تنها دلخوشیم بچمه خیییییلی سختمه خییییلی ... خدایا مرده شورشو ببرن که در این حد مستاصلم کرده

پس جفتتون سر لجبازی ازدواج کردین وا تا سرتون ب سنگ نحوره لجبازی میکنین ی نفر باید بینتون بزرگتری ب ...

داداشم باباش مامانش بابام خواهرش هر کس فکرشو بکنید فقط اومده فضولی کرده بدون حل مشکل و رفته این مرد اساسش مشکل داره 

تنها دلخوشیم بچمه خیییییلی سختمه خییییلی ... خدایا مرده شورشو ببرن که در این حد مستاصلم کرده

من اگه اينجوري خدا نكرده بشم ميگم خودش چي بود كه بچش باشه البته شايد بچه ندارم اينجوري حس ميكنم🙁نيدونم

من اگه اينجوري خدا نكرده بشم ميگم خودش چي بود كه بچش باشه البته شايد بچه ندارم اينجوري حس ميكنم🙁نيد ...

اخه دختره گناه داره خیلی وابسته ست بهم براش قاقا میخرم لباس میخرم همیشه مونسمه دلم میگیره همیشه لباس تنش میکنم میریم بیرون ... نازی نازی میکنه منو بوسم میکنه... یعنی همه ی کمبود محبت هامو جبران میکنه...نه خدا سخته ...

بعضی وقتا میگم بره مدافع حرم بشه راحت بشم ازش

2706