2726
عنوان

مزخرف ترین رفتار شوهرتون چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 124776 بازدید | 1608 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دستش یکریز تو دماغشه.دروغگو.بچه ننه.دهن بین.خاله زنک .بددهن.دست بزن هم داره.خسیس نسبت به من.

صبرت يه سور به صبر ايوب زده😳

همانم كه هستم     نافهميدني مثل هر اتفاق      كافي بود نياكان ديگري داشته باشم تا از لانه ديگري برخيزم                   
وقتی میخواد فرمان ماشین و بچرخونه فک پایینشو میاره جلو

تصور كردن خندم گرفت 

دوستاي خوبم لطفا براي حاجتم دعا كنيد ممنون.   بچه دار شدن كار خطر ناكيه ! با اين كار اجازه ميدهيد قلبتان بيرون از بدنتان زندگي كند 

[QUOTE=52382298]برام پفکو چیپس ب سختی میخره.یکیم اینکه برابعضی رفتاراش دلیل منطقی نداره بهشم میگم دلیلت چیه میگه دلی ...[/QUOTEخدا صبرت بده حتما لجبازه

دوستان میشه برای گشایش در کار خواهرزادم صلوات بفرستین. سپاس
وقتی میخواد فرمان ماشین و بچرخونه فک پایینشو میاره جلو

😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣

ان شاءالله بار شیشه ام رو سروقت دنیا بیارم 💞الهی آمین 🤗دوقلو ...پی نوشت: خداروشکر دوقلوهام دنیا اومدن
دستش یکریز تو دماغشه.دروغگو.بچه ننه.دهن بین.خاله زنک .بددهن.دست بزن هم داره.خسیس نسبت به من.

ای باباااااااااااا صبرت صبر پدر پدرجد ایوبه

❤از تمام دلتنگی ها ، از اشک ها و شکایت ها که بگذریم...باید اعتراف کنم مادرم که میخندد خوشبختم🌹
2706