2726
عنوان

سوال از مامانایی که آمنیوسنتز انجام دادند

| مشاهده متن کامل بحث + 546373 بازدید | 4295 پست
نمیدونم والا اعصابم سر این چیزا ب حدی داغون هست ک نگو، والا من خودمو بستم به دمنوش گل محمدی اویشن‌و ...

منم اگه این ماه باردار نشدم میرم واسه تقویت خودم و شوهرم

هرچی خدا صلاح میدونه

خدایا هرچی تو صلاح میدونی برام من تسلیم توام❣
سلام مامانای عزیز امیدوارم حال همتون خوب باشه من مامان دوقلو هام همون که یکیش رو از دست داد. پیشاپیش ...

سلام عزیزم دختر نازت چطوره؟؟

ایشالا واسه همه اتفاقای خوب بیفته امسال⚘

من اقدامم ولی سعی میکنم خودمو رها کنم هی نگم بچه بچه

هم لذتم رو از رابطه ببرم اگه بچه شد که خداروشکر،

اون ماه هی استرس داشتم باردارم یا نه اخرشم سه روز زودتر از موعد پریود شدم،

باید اصلا فکرشو نکرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه خوراکی هایی اسپرم رو تقویت میکنه؟

میتونی بری عطاری خرنوب بگیری اسیاب کنی با عسل قاطی کنی ب همسرت بدی. هر روز صبح ناشتا مثلا همسرت کاسنی بخوره چون تو ساخت اسپرم خیلی خوبه. 

معجون هم میگن برای مرد خوبه.

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
2728
سلام دوستان منم تازه میخوام اقدام کنم از الان ترس و استرس غربالگری و ترس از سقط امینوسنتز دارم 

ببین عزیزم کلا اشتباه ما خانوما همینه از بس به خودمون استرس وارد میکنیم، تلقین میکنیم و همش نگاهامون‌منفی هست. بهتره همش از یه دید دیگ‌نگاه کنید من دوستم ان تی ۵.۵ خداشاهده ن امینو کرد ن هیچی گفت من مطمئنم بچم سالمه فقط ی چهار بعدی رفت و اکو چون ریسک ازمایشش منفی بود و خیلی راحت زایمانم کرد الان پسرش تو ۷ هفته من خودم کلا تو استرس یعنی این سونوگرافا ته دلمو خالی کردن یکی گفت دست نداره، یکی گفت انگشت نداره، یکی گفت صددرصد مشکلداره، یکی گفت انحراف ستون فقرات داره یکی گفت بینی نداره اگ داره خیلی کوچیکه و میگفتن بچه مشکل داره بد رفتم پزشک قانونی چکاب شدم‌گفتن این سالمه و مشکلی نداره این انگشتاشه این پاهاشه این سرشه این بینیشه ک نرماله اینم قلبشه ک عالی میزنه  اومدم تازه از بارداریم لذت ببرم ک تو ۲۷ هفته بخاطر اون همه استرس و فشار روحی و روانی ک کشیدم دخترم تو ۲۷ هفته قلب کوچیکش ایستاد و رفتم زایمان بد بندناف دادن پاتولوژی گفتن این بچه سالم بوده و هیچ مشکلی نداشته دیگ افسوس خوردن فایده نداشت.

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
سلام مامانا کسی اینجا هست که سال ۱۴۰۰ یعنی فروردین ماه آمینیو سنتز کرده باشه؟؟ من یکشنبه باید برم دک ...

سلام من دیروز رفتم کریمی نژاد، قرار شد سه روزه جواب بدن، خیلی استرس دارم. 

شما انجام دادی؟؟ 

سلام من دیروز رفتم کریمی نژاد، قرار شد سه روزه جواب بدن، خیلی استرس دارم.  شما انجام دادی؟؟&nb ...

سلام عزیزم بله منم دیروز صبح انجام دادم منم ۷۰۰ دادم تا سه روزه جواب بدن منم خیلی استرس دارم  و بیخواب شدم واقعا این انتطار خیلی خیلی  واسم سخته نمیدنم چی میشه

سلام عزیزم چیکار کردی این تایپک مال پارساله چی شد اگه می تونی جواب بده ان شاء الله که دختر سالم تو ب ...

سلام عزیزم، خداروشکر دخترم سالمه سالمه، الان دوسال و سه ماهشه

خدایا حال همه رو خوب کن....

میدونم از این تاپیک خیلی میگذره ولی خواهشا اگه کسی هست دعا کنه من ۱۱هفته سونو و غربالگری دادم nt2/4بود جواب ریسک سندروم داون۱به۳۶ شده امشب نوبت دکتر دارم تورو خدا دعا کنید کسی مورد مشابه من بوده و بچه ش سالم بوده؟

سلام دوست جونیااا خوبید؟؟

چه خبرا؟

یگانه جون مرضیه عزیزم،شما ها اقدامید؟

منم اقدامم دعا کنید واسم این ماه باردار بشم🌺

بازم هرچی صلاحه خداست

این ماه رفتم عطاری یخورده دارو گرفتم هم واسه تقویت رحم هم واسه آرامش خودم خیلی خوب بودن،

سعی هم میکنم شکم و رحمم رو گرم نگه دارم

از اول رمضان هم شروع کردم پیاده روی شبی ۴۵ دقیقه تا ۱ ساعت،

دکترمم گفته دراز و نشست خوبه واسم ولی امتحانش نکردم😅

دیگه چه کارایی واسه بارداری خوبه؟

راهنمایی لطفا🙏

2706