2726
عنوان

سوال از مامانایی که آمنیوسنتز انجام دادند

| مشاهده متن کامل بحث + 546601 بازدید | 4295 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه متاسفانه.. باید برم واسه سقط...  بچه منم مث رها جون مشکل حاد قلبی داره

وا یعنی چی چرا. به خاطر ان تی بالا اینطوری میشه. نمیدونم چی بگم خیلی ناراحت شدم عیب نداره گلم چه میشه کرد حتما صلاحت اینطوری بوده خودتو نباز توکل کن ایشالا به زودی دامنت سبز میشه با یه کوچولوی صحیح و سالم. 

2728
وا یعنی چی چرا. به خاطر ان تی بالا اینطوری میشه. نمیدونم چی بگم خیلی ناراحت شدم عیب نداره گلم چه میش ...

گف ان تی بالا یا بخاطر مشکل کروموزومی هس یا استخوانی و قلبی. ک خیلی نادره از قلب باشه. از هر 100 نفر 5 نفر اینجور میشن... 

طفلک من از لحاظ کروموزومی مشکل نداره و همچنین استخوانی.. ولی قلب کوچولوش بیش از حد بزرگه 

گف ان تی بالا یا بخاطر مشکل کروموزومی هس یا استخوانی و قلبی. ک خیلی نادره از قلب باشه. از هر 100 نفر ...

خیلی متاسفم واقعا نمیدونم چی بگم.فقط از خدا میخوام خودش بهت صبر بده بتونی این روزا رو پشت سر بذاری ایشالا به امید روزهای بهتر و پر از شادی برات. 

دوستان عزیز بارها گفتم ارترس خودتون کنترل کنید و نذارید رو بچه تاثیر منفی بذاره. من خودم با ان تی۴ امینو شدم و بچم از همه لحاظ سالم بود و فقط یه انحراف خیلی خیلی خفیف تو ستون فقرات ۳ داشت ک دکتر گفت وقتی به دنیا اومد این انحراف خوب میشه ولی بخاطر استرس و بی تابی های خودم از زمات فهمیدن ان تی بالا تا جواب اومدن امینو ک داشتم بعد هم از انومالی تا زمانیک دکتر جوابشو ببینه و وقتی اینا بهم گفت خیالم راحت شد ولی دخترم یخاطر استرسای شدیدی ک من داشتم و مشکلاتی که بعدش با خانواده همسرم برام پیش اومد روش تاثیر منفی گذاشت و ایست قلبی کرد اونم تو ۷ ماهگی بارداری و من از دستش دادم. درحالیک دوست خودم با ان تی ۵.۵ بدون هیچ استرسی این دوران طی کرد حتی امینو نداد و فقط برا انومالی رفت ۴ بعدی و الان پسرش صحیح و سالم بغلشه.‌میگفت بچه من سالمه و هیچ مشکلی نداره . حالا هم یکماهش تموم شد.

این استرس هست که رو جنین تاثیر میذاره و مشکلات قلبی همش از استرس خود ماست

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
دوستان عزیز بارها گفتم ارترس خودتون کنترل کنید و نذارید رو بچه تاثیر منفی بذاره. من خودم با ان تی۴ ا ...

متاسفم به خاطر مشکلی که براتون پیش اومده. بله عزیزم واقعیت همینه روحیه خیلی تاثیر داره استرس و اضطراب عین سمه مخصوصا اگه باردارم باشی. من وقتی آمینو شدم روحیم بهم ریخت داشتم خودمو میباختم ولی با رفتار خوب همسرم که خیلی عادی برخورد کرد گفت یه آزمایش ساده اس استرس واسه چی خدا خودش داده بهمون نگهم میداره. خودمم به خاطر سختی ها و مریضی هایی که توی گذشته دستو پنجه نرم کردم باهاشون آدمی نیستم که زود تسلیم بشم یا روحیه ام رو ببازم سعی کردم عادی برخورد کنم و توکل کنم و خداروشکر مشکلی ام پیش نیومد. پس مامانای گل تحت هیچ شرایطی به خودتون استرس ندین گناه داره اون طفل معصوم هر چقدر روحیه و آرامشتون رو حفظ کنین هم واسه خودتون خوبه هم واسه فرشته هاتون. 

متاسفم به خاطر مشکلی که براتون پیش اومده. بله عزیزم واقعیت همینه روحیه خیلی تاثیر داره استرس و اضطرا ...

من بد اتفاقی ک برام افتاد کلا به همه میگم استرس بخدا الکیه کلا بیخیالی این چند ماه بگذرونید. دخترخاله خودم دکتر گفت باید امینو بشی قبول نکرد و الان پسرش ۶ماهشه تو بغلش صحیح و سالم.

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
سلام یگانه ی عزیز حالت خوبه. ببخشیدا مزاحمت شدم ولی فکرم پیشت بود گفتم حالتو بپرسم خیالم راحت بشه.&n ...

سلام فدات شم. شما خوبی؟ فندقات خوبن؟ 

چ مزاحمتی عزیزدلم. 

از لحاظ جسمی خوبم ولی روحی داااغونم... 

دیروز ساعت 11 صب سقط کردم سقط ک چ عرض کنم طبیعی زایمان کردم. متاسفانه جفت نیومد و ساعت 6 عصر کورتاژ شدم... امروزم مرخص... 

ممنون بابت پیگیریت 💖💖💖

سلام فدات شم. شما خوبی؟ فندقات خوبن؟  چ مزاحمتی عزیزدلم.  از لحاظ جسمی خوبم ولی رو ...

مرسی گلم خداروشکر به سختی میگذرونم.ایشالا به مرور زمان بهتر میشی زمان حلال مشکلاته. ای بابا اشکالی نداره عزیزم دیگه گذشت بهش فک نکن ایشالا به زودی سرپا میشی به امید خدا با یه روحیه ی خوب ادامه میدی دنیا که به آخر نرسیده ایشالا به زودی زود به حق پنج تن خدا یه نینیه نازم بهت میده کامل این روزارو فراموش میکنی. به آینده و روزهای بهتر فک کن و زودتر عزمتو جزم کن و سرپا شو.

مرسی گلم خداروشکر به سختی میگذرونم.ایشالا به مرور زمان بهتر میشی زمان حلال مشکلاته. ای بابا اشکالی ن ...

قربونت.. فک نکنم بتونم فراموش کنم. انقد دلم براش تنگ شده... 

قسمت منم این بوده دیگه... 

ان شالله بسلامتی زایمان کنی وسالم بغل بگیری شون.  عکس فندقات رو حتما بزاری ببینمشون 

💖💖💖

نه متاسفانه.. باید برم واسه سقط...  بچه منم مث رها جون مشکل حاد قلبی داره

وااای بمیرم واسه دلت 🥺🥺

درکت میکنم زیاد خیلی سخته 

فقط مدام بگو خدایا خودت بهم صبر بده

من شب اول که گریه کردم مادرشوهرم گفت ناشکری میکنی

دلم شکست گفتم خدایا منم مادر بودم اون که مادرنباید اینو بگه

من واسه رفتن بچم اشک میریزم نه ناشکری

خدایا هرچی تو صلاح میدونی برام من تسلیم توام❣
2706