2733
2734
عنوان

هر كس دلش ميخواد بياد سرزنشم كنه چون حقمه

| مشاهده متن کامل بحث + 40484 بازدید | 257 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم چرا وقتی خودشو معرفی کرد همون موقع بلاکش نکردی؟مقصر خودت بودی که گذاشتی کار برسه به اینجا

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤

همسرت میدونه قرض کردی؟ اگه نمیدونه بهش بگو  پلیس فتا شکایت کن... تمام.. بگو شکایت میکنم پدرتو در میارم..   دیدی داره مرض میریزه اذیت میکنه به خانمش بگو. ابروشو ببر.. تا دست و پاشو جمع کنه بیشرف

خدایا عاشقان را با غم عشق اشنا کن ز غمهای دگر غیر از غم عشقت رها کن
2738

خاک توسر نامرد پست فطرتش

به ایناهم میگن مرد😷😷

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤
واقعاً برم بگم؟ اگه مرده زد زيرش چي بگم

نه آبرو ریزی میشه این کارو نکنی قرضتو بده خطتم عوض کن یا بلاکش کن

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
2706