834
44

رفته بودم خونه مادرشوهرم خاله شوهرم و دخترخالش و خواهرشوهرمو ومادرشوهر و خود شوهر بودیم....هی قربون صدقه بچم میرفتن میگفتن چقد نازه چقدر خوشگله به باباش رفته بعد خواهرشوهره کوچیکم گف اره دیگه پسری که ب باباش بره خوشگل میشه دیگه شانس اورد به مادرش نرفت وگرنه واویلا

تیکر تولد یکسالگی پسر گلم

780

منم گفتم اره پسرم خداروشکر یه شانس دیگه ام اورد که قیافش به عمش نرفت خداروشکر بعدم خندیدم بقیشونم خندیدن ولی مادرشوهرم و خواهرشوهرم بزور میخندیدن طفلکا انتظار نداشتن جواب بدم

تیکر تولد یکسالگی پسر گلم
727
وا/: این حررفت شخصیت خودت و خراب کرده/:

کدوووم؟

مثبـــت بیندیشیـــم…از مـــادربزرگ پرسیـــدم:هیـــچوقت پدربزرگ برات “گل” خریـــد؟گفـــت:همـــه ی دامـــن هایی که برام خریـــد گلـــدار بود….به همیـــن سادگی 

بی تربیت عیب نداره به دل نگیر طفلک عقلش همینقدر میرسه

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهی و ربی من لی غیرک. تیکر تولد گل پسرمه هفت سال پیش این روزا باردار بودم😘😍👲
منم گفتم اره پسرم خداروشکر یه شانس دیگه ام اورد که قیافش به عمش نرفت خداروشکر بعدم خندیدم بقیشونم خن ...

موشک جواب موشک😂😂

پسرم.عشقم.نفس مامان 96/12/3 ساعت 00:30 زمینی شد و با اومدنش به زندگیم رنگ دیگه ای داد...پسرم خوش اومدی😍😍😍😍
منم گفتم اره پسرم خداروشکر یه شانس دیگه ام اورد که قیافش به عمش نرفت خداروشکر بعدم خندیدم بقیشونم خن ...

خودت ک هیچ دل منم خنک شد😥😥😥😥😤😤😤جو گیرم خودتونین

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسرم عشقم زندگیم نمیدونی چقد از بودنت درکنارم خوشحالم همیشه باش   تیکرتولد ۲سالگی پسرمه  
845

خوب گفتی حال کردم😄😄😄😄تازه میگفتی ب عمش میرف زن واسش سخت میشد گیر اورد😂

شخصی در کاباره ميميرد و شخصی ديگر در مسجد شاید اولی برای نصیحت داخل رفته بود و دومی برای دزدیدن کفشها پس انسانها را به میل خود قضاوت نکنیم🚶

دمت گرم 😎

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهی و ربی من لی غیرک. تیکر تولد گل پسرمه هفت سال پیش این روزا باردار بودم😘😍👲
وا/: این حررفت شخصیت خودت و خراب کرده/:

این نگفته که خواهرشوهره به این تیکه انداخته

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه تیکر گذاشتن یکی لاغری یکی عقد و عروسی منم گفتم تیکر تولد بزارم عقده ای نشم   

خب الان چه کنیم؟

افرین عزیزم 👏👏👏

مثبـــت بیندیشیـــم…از مـــادربزرگ پرسیـــدم:هیـــچوقت پدربزرگ برات “گل” خریـــد؟گفـــت:همـــه ی دامـــن هایی که برام خریـــد گلـــدار بود….به همیـــن سادگی 
835