2410
2553
عنوان

پسرا بعد شکست عشقی

1049 بازدید | 21 پست

خواستگارم میگه حالا ک اومدم فقط ی هفته مهلت داری خانوادتو راضی کنی.بعدش راهمون جدا میشه.من زن میگیرم تو هم شوهر کن . چرا  ب این صراحت حرف میزنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

كسي ك دوستت داشته باشه هيچوقت همچين حرفي نميزنه

بعضيا هزار بار ميان ميرن تا بله ميگيرن

ازالان مهلت ميده😒

ما خودمون حوصله کارای خودمونُ نداریم سپردیمش به امانِ خدا، اونوقت شما کاره خودِتُ ول کردی پیگیرِ ‌مایی؟:\
2714

این شخصی که میفرمایید شکست عشقی نخورده شکست عقلی خورده

بذار بره ازدواج کنه عزیزم شما هم بهتره به شخص منطقی تری برای زندگی فکر کنی

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

ولش کن مردا چرت و پرت زیاد می گن. احتمالا می خواسته بگه خیلی مصممه.کلا به حرف طدنشون اهمیت نده.ببین ادم خوبیه یا نه. برای یه دختری از اشناها خواستگار اومده بود همونوجلسه اول گفته بود من می خوام زود بچه دار شم. بنده خدا دختره وحشت کرده بود از اتاق زده بود بیرون

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2706