2410
2553
عنوان

فروش روغن خراطین اصل

2458 بازدید | 17 پست

فروش روغن خراطین

اصل صددرصد طبیعی بدون بو ،

حجیم کردن لب ها و گونه ها

بزرگ و سفت کننده سینه و باس وآلت تناسلی

بدون هیچ گونه افزودن روغن هایی چون نارگیل و زیتون 

قیمت ۳۰میل ۶۰  هزار تومان 

ارسال به سراسر کشور شهرستان( سه روزه) تهران (یک روزه)

در صورت عدم رضایت در طول دوره یکماهه مبلغ  با کمال احترام بازگردانه میشود

اختلاف طبقاتی یعنی اینکه رفیقم از سفر سریلانکاش فیلم میذاره،من از ترس تموم شدن حجم نتم نمیتونم ببینم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من ی صابون خریدم از فضای مجازی بعد خیلی تعریف میشد ازش اسمش صابون سفید آب کردستان بود دیدم تاثیری نداره رفتم به نمایندگیش پیام دادم خانومه گفت درست استفاده نکردی .همون کارارو کردم بازم فایده نداشت .اونم قبول نمیکرد میگفت تقصیر خودته .من سپردم دس خدا بعد از چند ماه پیام داد گفت ببخشید از شرکتش شکایت کردم کلاهبردار بودن😐

خدایا همیشه هوامو داشته باش😍
2720
خیلی عذر میخام خواستم بپرسم چطور میشه از اصل بودن روغن مطمئن شد؟ آخهازشهرخودمون میخاستم بخرم ولی می ...

بدون بو بودن ورنگ اون نباید کاملا شفاف باشه وبوی روغن های دیگه چون نارگیل و روغن زیتون  محصولات ما کاملا اصله و جوابدهی داره صرف دو ماه استفاده مداوم

اختلاف طبقاتی یعنی اینکه رفیقم از سفر سریلانکاش فیلم میذاره،من از ترس تموم شدن حجم نتم نمیتونم ببینم
بعد از کجا پیداتون کنیم پولمونو پس بگیریم

شماره ثابت و شماره همراه هست و آدرس مغازه کاملا مشخصه

تاثیرش کاملا بعد دوماه می بینید  و هرشب باید روغن رو مالش بدید محل مورد نظر وتاثیرش کاملا به وضوح میبینید

و مطمئنا مجدٱ سفارش میدید

من ی صابون خریدم از فضای مجازی بعد خیلی تعریف میشد ازش اسمش صابون سفید آب کردستان بود دیدم تاثیری ند ...

متاسفانه وجود چنین کلاهبرداری ها موجب عدم اعتماد به خرید اینترنتی میشود

2714
وقتی همین الانش پاسخگو نیستین پس خدا میدونه بعدا درصورت عدم رضایت ما کجا هستین از شهرخودمون بگیریم ...

عزیزم من به تاپیک سر میزنم من که نمیتونم دائما داخل نی نی سایت باشم چون اعلان اینجا صدا هم نداره من متوجه نمیشم باید همش سر بزنم شما داخل خصوصی بیاید بپرسید نگاه میکنم 

سلام من از این  روغن خراطین خریدم هم خودم استفاده کردم هم شوهرم خخخخ

خودم برای حجم دادن به سینه و شفافیت و چین و چروک صورت استفاده کردم شوهرم هم برای افزایش حجم و طول آلت تناسلیش 

واقعا جواب داد و خدارو شکر هیچ عارضه ای نداشت.اینجا روغنش اصله 

2706