2737
2739
عنوان

بچها واسه شوشوم دعا کنید😢

663 بازدید | 70 پست

چند روزه اسکلیسم هاد گرفته😑

مثلا ماشینو پارک میکنه تو پارکینگ وقتی من دارم درو میبندم یهو میزنه زاااارت دنده عقب میاد بعد داد میززنه درووو چرا میبندی😐😐😐خو این هیچی

یبار رفت ماشینو پارک کنه زد چسبوند به دیوار بهش میگم عَمووووو ساییدی به دیوار بعد داد میزنه توووچرااا فرمون درست نمیدی خو مگه من اونورمم چشم داره؟؟؟ یه طرفو میتونم ببینم دیگه

این بدرک

امشب سر شام اومد کمکم کنه اول قابلمه رو گرفت روش بشقاب چید روش لیوان چید بعد سینیو گذاشت روش چون خیلی ببخشیدگ*شادیش میومد دونه دونه ببره بعد وسط راه زاااااارت همش ریختت پایین از دستش بعد من نشستم میخندم هیچی نمیگم

اقا شروع میکنه داد زدن که چرا این همه رو میچینی روهم  فک کنم یادش رفت خودش چید اونطوری روی هم دیگه منم عصبی شدم میگم هرسری خرابکاری میکنی بعد رو من داد میزنی الانم خرقهرم مثلا والاااااا هی گند میزنه میندازه گردن من داد میزنه😂😂

خلاصه دعا کنین دعای جمعی مستجاب میشه ایشالله عروسی بچهاتون جبران میکنم😅😅

🐣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خدا شاهده داشتم یه ساعت تو دیکشنریم دنبال مریضی اسکلیسم هاد میگشتم😐😐😐

حاد خواهرم حاد😐😐😐😆😆😆

فقط 33 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+
2738

احتمالا فکرش مشغوله ب جا خندیدن بشین باش حرف بزن ببین چرا انقد عدم تمرکز داره بنده خدا😊

فقط 33 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+
2706