2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ي عالمه پارچه دارمً از همونا ميدوزم 😬😬😬

ب شما میگن

زن زندگی

احسنت

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2728
پول ندارم بخرم  فعلا دارم به عروسی دخترعموم دم عیده فکر میکنم پول ارایشگاه و لباس از کجا بیارم ...

ایشالاخدامیرسونه عزیزم

اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم
2738
😬😬😬 ممنوووون اينو بزرگ بنويس مادر شوهره بخونه منو پيدا كنه بياد خواستگاري 😂😂😂😂

یحححححح

😂😂😂😂

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
پول ندارم بخرم  فعلا دارم به عروسی دخترعموم دم عیده فکر میکنم پول ارایشگاه و لباس از کجا بیارم ...

ارايشگاه واجبه؟ نميتوني خودت از قبل تمرين كنيً مدل مو و ارايش؟ اينجوري هم پول هدر نميدي هم وقت،  من خودم تا امروز هيچوقت ارايشگاه نرفتم براي مهموني مامانم هم همينطور ، البته بماند كه خودمون بلديم و كلا ارايشگاه شايدً سالي يكي دو بار هوسونه بريم واسه كوتاهي اما واقعا با اين قيمتا من كه دلم نمياد جدايً اون وقت خيليييي ميگيره ترجيح ميدم خودم تَو خونهً حتي ساده ارايش كنم تا چند ساعت وقت بزارم