2726

علائمو هر کسی تو بدن خودش بهتر میفهمه

یکی از علائم منم همین بود 

ولی بهتره ک بیخیال باشی تا از موعدت بگذره 

بعد بی بی چک بزنی

♥♡♥♡خدای مهربونم شکرت برای هدیه های قشنگت ...خودت مراقبشون باش خدا جونم ♡♥♡♥امیرحسین قشنگم و  نی نی جدیدم 💋💋💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

علائمو هر کسی تو بدن خودش بهتر میفهمه یکی از علائم منم همین بود  ولی بهتره ک بیخیال باشی تا ا ...

من سه رو  از موعدم گذشته ولی بی بی منفی.آز بدم؟البته با توجه به کیت تخمک گذاری22فک کنم تخمک گذاری بود

خدایا ممنون بخاطر هدیه ای که بهمون دادی.
2728

قرص لتروزول خوردم دوفاستونم خوردم فولیکولام همه ریز بودن بزرگش سیزده بود الاندیروز باید پریود میشدم نشدم دکترم نا امیدم کرد گفت با این فولیکولا نمیشه,, امید بستم فقط به خدا شش ماهه اقدام کردم

من سه رو  از موعدم گذشته ولی بی بی منفی.آز بدم؟البته با توجه به کیت تخمک گذاری22فک کنم تخمک گذا ...

چند روز هم صبر کن 

بعدش آز بده 

♥♡♥♡خدای مهربونم شکرت برای هدیه های قشنگت ...خودت مراقبشون باش خدا جونم ♡♥♡♥امیرحسین قشنگم و  نی نی جدیدم 💋💋💋
یعنی ممکن بی بی اشتباه باشه.سر بارداری قبلیم روز قبل نوعد دو خط شد

اره امکانش هست 

چند روز هم تحمل کن بعدش دیگه برو واسه آزمایش 

آزمایش خیلی دقیق تره

بچه ها من هفته پیش 26 دورم بود همین طوری بیبی زدم 2خط افتاد هنوز 4زوز به موعدم مونده بود

علایم مثلا کمر درد گرفتگی عضلات

خدای مهربونم به خاطر همه چی از تو ممنونم ۱۰۰۰مرتبه شکر