2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط موندم هفته چندمم لقاح اولش بوده یا آخرش آخه عددم زیاد بالا نیست

هفته بارداری رو از اولین روز آخرین پریود حساب میکنن. چون مشخص نیست لقاح کی بوده.

پسرم ❤ منو بابایی عاشقتیم . خوش اومدی😍😍😍
2728
بیا تو نمیخواستی خدا بهت داد....ما که میخوایم خدا نمیدههههه😭😭😭

ایشالله قسمتت بشه خیلی زود 🌺

♥♡♥♡خدای مهربونم شکرت برای هدیه های قشنگت ...خودت مراقبشون باش خدا جونم ♡♥♡♥امیرحسین قشنگم و  نی نی جدیدم 💋💋💋
2738
مرسی عزیزم آخه تو اقدام نبودم جلوگیری داشتم اونم طبیعی کامل مراقب بودیم سابقه تاخیر پریودم داشتم واس ...

منم خیلی پریودیم نا منظمه . ممکنه ماهی اصلا نشم . شماهم قبلا اینطور بودید ؟ راستی تبریییک

منم خیلی پریودیم نا منظمه . ممکنه ماهی اصلا نشم . شماهم قبلا اینطور بودید ؟ راستی تبریییک

ممنون عزیزم بله ممکن بود اینطوری بشه خلاصه حواست جمع باشه من گول این تاخیر همیشگی رو خوردم فکر کردم مثل همیشه پریود میشم خیالم راحت بود دیشب همین طوری بیبی چک زدم وقتی دیدم دوتا خط افتاد امروز رفتم آزمایش

من الان ۱۲ روز از اقدامم میگذره کی باید بیبی چک بزنم؟

اللهم عجل لولیک الفرج                               خدایا بحق علی اصغرامام حسین ع دامن همه منتظرا رو سبز کن به منم یه نینی سالم بده😍
2706