2726
عنوان

خدا از مادرشوهرم نگذره

987 بازدید | 43 پست

سلام من طبقه بالاي مادر شوهرمم

سر يه موضوع الكي رابطمون داغون شده

چند روز پيش ما پايين بوديم من نزديك شوهرم بودم و خانوادشم بودن اسمش رو صدا زدم و خواستم شالمو بهم بده

شوهرمم گفت چرا نمياي خودت برداري! من متعجب نگاه كردم اگه فقط دستشو دراز ميكرد شال رو به من ميداد رفتم خودم  برداشتم مادر شوهرمم يه نگاهي به من كرد گفت: ديگه خيلي! 

من انقدر عصبي شدم كه شام نخوردم

من مادر شوهري دارم كه اصلا كمكم نيست همش عين مهمان مياد و ميره حتي وقتي بچم مريضه. واكسن زده و ...اينارو نگفتم كه نگين پرتوقعي من خيلي به سختي ولي خونم و بچم دسته گل هميشه سخت كوشم موضوع اينه اصلا كمك دستم نيست و شوهرم فكر ميكنه اون واسه من فرشتست

بدبخت مادرم هزار تا كار واسه بچه ميكنه و شوهرم به زور تشكري ميكنه

اومديم بالا ناراحت خوابيدم فرداش ميبينم اقا ناراحته كه تو چرا به من دستور دادي و دعوا ي بدي شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مامانش هميشه فكر پسرش و منتظر تيكه انداختن

گفتم من هزار راه رفتم و مادر تو با من صميمي نشد 

گفت همينه كه هست فكر نكن اونا رو ول ميكنم

ما با عشق  زيادي ازدواج كرديم ولي تو زندگي اختلافاي فرهنگي داريم ايراد گيره

بعدم گفت خستم بچه حالش خوب شد تكليف زندگي رو مشخص ميكنم

با فوق ليسانس نشستم تو خونه لخاطر بچه كوجيك  و همش تخريب روحيه

عادت كرده تهديد به جدايي كنه

مادر شوهر است دیگر

منم ک الان حامله شدم اون روی خودشو نشون داد با تهوع شدید خودم آشپزی میکنم 

بعد از عید خونه رو عوض میکنم

دقیقا ما هم تو یه ساختمونیم

♥♡♥♡خدای مهربونم شکرت برای هدیه های قشنگت ...خودت مراقبشون باش خدا جونم ♡♥♡♥امیرحسین قشنگم و  نی نی جدیدم 💋💋💋

لابد دستش می شکست اگر شال رو میداد سالمه مادر شوهرت؟؟؟؟ 😲

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

مادرشوهرم خونه دختراش عین چی کارمیکنه خونه ی مامیادپاشومیندازه روپاش ازهمه چی ایرادمیگیره

توقع کمک نداشته باش خواهر

آموخته ام که نمی شودذات خراب آدم ها را تغییر داد؛رفتار خودم را تغییر می دهم..کسی که ذاتش خراب است خوب بودن و بد بودن برایش مهم نیست تنها دنبال نفع خودش هست...
2706