2733
2734
عنوان

بعد از حدود چهار سال و نیم اولین بار بود که

| مشاهده متن کامل بحث + 580 بازدید | 30 پست

عزیزم منظورت رو خیلی خیلی بد بیان کردی هیچکی متوجه نشد 😁

منظور استارتر این هست که چون بچشون به دنیا اومد این اولین باره که پریود میشن و استرس بی بی زدن و مثبت منفی شدن ندارن 

خوب خدارو شکر عزیزم خلاص شدی 

👈 عضو کمپین مبارزه با کلمه ی شوشو😖😡😠

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم جیکار کردی ک باردار شدی؟بعد چند وقت حامله شدی؟

شوهرم مشکل داشت اسپرمش ضعیف بود زالو درمانی کرد عسل و سیاهدونه و ژل رویال خورد کلومیفن ال کارنتین ویتامین سی ای زینک پلاس سلنیوم پلاس و کیوتنم خورد

2738
ایشالا قسمت همه منتظرا بشه .    همیشه از اومدن پری غصه میخوردم دق میکردم

خدا رو شکر عزیزم انشالله خدا حفظش کنه و زیر سایه ی پدر و مادرش بزرگ بشه برای منم دعا کن

یار دبستانی من با من و همراه منی چوب الف بر سر ما بغض من و آه منی حک شده اسم من و تو رو تن این تخته سیاه ترکه بیداد و ستم مونده هنوز رو تن ما
جونم خوبی عزیزمممم

فداااات

یعنی باور کنم دیگه از دست حرفای منفیت راحت شدیم😂😂

با اجازتون منم دقیقااااا دو ماه دیگه میزام😆😆الان اول ۸ماهگی ام

امام صادق(ع):هرکس بر این باور باشد از دیگران برتر است،در شمار مستکبران است...
فداااات یعنی باور کنم دیگه از دست حرفای منفیت راحت شدیم😂😂 با اجازتون منم دقیقااااا دو ماه دیگ ...

ووی عزیزومممم فک کنم شما هم بارداری اولت خیلی منتظر موندی مبارک باشه عزیزم ایشالا صحیح و سالم بیاد بغلت میگم من عاشق شکم گرد قلنبه بودم تا اخر بارداری شکم نداشتم خخخخ البته ایلیا هم ۲۴۰۰ بود بدنیا اومد

ووی عزیزومممم فک کنم شما هم بارداری اولت خیلی منتظر موندی مبارک باشه عزیزم ایشالا صحیح و سالم بیاد ب ...

نه شوکول یه ۳_۴ماه بعد اقدام باردار شدم...

الان پسرم ۵سالشه

ایشالا بچه دومی رو که حامله بشی شکمت قشنگگگ میاد بالا...منم بارداری قبلی همینطوری بودم.

ولی این دفعه خیلی زود شکمم بالا اومد...

چه جالب پسر من از اول باردارینم گیر داده یه داداش بگیریم اسمشو ایلیا بزاریم😍😅

ایشالا خوشنام و سلامت باشه...ببوسش از طرف من😙

امام صادق(ع):هرکس بر این باور باشد از دیگران برتر است،در شمار مستکبران است...
2706