2726
عنوان

اونا که پلی کیستیکن و باردار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 617 بازدید | 98 پست
😂😂😂حالا قرص کلومیفن داده نخوردم😐😐😐😐

خسته نباشی😂😂

💚الهی شکر 🙏خدایا ممنونم واسه هدیه قشنگی که بهم دادی👈پسرمو میگم😍🍼👶 اللهم صل علی محمد وآل محمدهرچه دلم خاست نه آن میشود...هرچه خدا خواست همان میشود.🎀💙توکل بخودت 💛

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب 3 سال از من کوچیکتره. من الان 34 سالمه معلومم نیس تا کی بشم چون مشکل دارم

نگران نباش ایشالا توام تا یکی دوماه اینده مامان میشی💙

💚الهی شکر 🙏خدایا ممنونم واسه هدیه قشنگی که بهم دادی👈پسرمو میگم😍🍼👶 اللهم صل علی محمد وآل محمدهرچه دلم خاست نه آن میشود...هرچه خدا خواست همان میشود.🎀💙توکل بخودت 💛
2728
مامان شدم عزیزم 😊

😍😍😍😍خداروشکر عزیزم😍😍😍😍😍

چقد خوشحال شدم بخدا همون موقع خیلی برات دعا کردم عزیزم😘😘

ایشالا نی نی سالم میاد بغلت😍😘دیدی الکی فقط غصه میخوریم نی نی به وقتش میاد😍خداروشکر 

ممنون خبرم کردی واقعا خوشحال شدم عزیزم😘

بتا چند بود؟؟؟!!!

مامان شدم عزیزم 😊

عزیزم میشه بگی این ماه که مامان شدی چیکارا کردی؟چ آمپول و قرصی؟! اقدامات کی بوده؟

ممنون میشم ج بدی💙

😍😍😍😍خداروشکر عزیزم😍😍😍😍😍 چقد خوشحال شدم بخدا همون موقع خیلی برات دعا کردم عزیزم😘😘 ایشالا ...

قربونت عزیزم ممنون لطف داری. بتام همین الان رفتم آزمایش 2456 بود .هفته 5 هستم یعنی

پسرم دنیامه ⁦❤️⁩😍
قربونت عزیزم ممنون لطف داری. بتام همین الان رفتم آزمایش 2456 بود .هفته 5 هستم یعنی

خداروشکر💙

😍😍😍😍خداروشکر عزیزم😍😍😍😍😍 چقد خوشحال شدم بخدا همون موقع خیلی برات دعا کردم عزیزم😘😘 ایشالا ...

قربونت ممنون لطف کردی عزیزم. بتام 2هزارو خورده ای بود

پسرم دنیامه ⁦❤️⁩😍