2733
2734
عنوان

خالم برای پسرش رفت زن دوم بگیره............

| مشاهده متن کامل بحث + 8994 بازدید | 403 پست

سلام

من دو صفحه اول و خوندم و دیدم که خیلیا براشون باورنکردنیه

دخترخاله بیشعور من برای برادرش زن دوم گرفت. و یک مدت بعد از اون خودش زن سوم گرفت.به فاصله 1سال شاید. 

زن دومش دختر مجرد سن بالا بود.

زن سوم هم همینطور. 

تو یه خونه ویلایی هم کنار هم زندگی میکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یا خدا چی می شنوم نکنه اشتباه خوندم

خدا لعنت کنه پسر خالت رو اول که به مادرش اجازه این کار رو داده

خدا لعنت کنه خالت رو 

بیچاره زن اول بیچاره زن اول بیچاره زن اول 

السلام عليك يا صاحب الزمان مهدي موعود عجل الله تعالي فرجه الشريف عليه السلام یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی آقا بیا دلم برات لک زده می ترسم روزی بیایی من نباشم این حسرت به دلم بمونه بیا آقا بیا اين عشق آتشين ز دلم پاك نمي شود مجنون به غير خانه عشقش نمي شود بر تخت يوسف كنعان نوشته اند هر يوسفي كه يوسف زهرا نمي شود دل از طلب ندارم تا كام من بر آيد يا جان رسد به جانان يا جان من در آيد آن دوست که دیدنش بیاراید چشم بی دیدنش از گریه نیاساید چشم ما را ز برای دیدنش باید چشم گر دوست نبیند به چه کار آید چشم در تأخیر ظهور نقش نداشته باشیم که اگه نقش داشته باشیم اون دنیا باید جواب منتظرا و خونای به ناحق ریخته شده در اثر تاخیر ظهور رو بدیم اون موقع چه جوابی خواهیم داشت می خوان هر جوری شده اسلام و مسلمون ها رو به فساد بکشن آهای اونایی که منتظر مولایید آقا جز ما شیعه ها کيو داره؟ شما رو به خدا بیایم حداقل ما نمک رو زخم مهدی فاطمه نریزیم یکم حواسمون رو جمع کنيم که امام زمان هر هفته کارنامه اعمال ما رو چک می کنه از دست خودم ناراحتم که اعمالم اصلا در شان یک منتظر نیست کمکم کن کاش می شد منم به دردت میخوردم...کاش منم تو رکابت بپذیری...هر چند دور....هر چند دیر... آقا منو به حرم سبزت بپذير ما باید زمینه ساز ظهور ارباب شویم یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی                    خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی 
2728
سلام من دو صفحه اول و خوندم و دیدم که خیلیا براشون باورنکردنیه دخترخاله بیشعور من برای برادرش زن د ...

اصن از دست یک سری کاربرا خیلی ناراحت شدم که انقدر راحت به ادم میگن دروغگووووو.ممنون که شما و بعضی از دوستان باورم کردین

اسمش آدم است اما تو باور نکن  گاهی کاری می کند که از پس هیچ گرگی بر نمی آید ..!  
یا خدا چی می شنوم نکنه اشتباه خوندم خدا لعنت کنه پسر خالت رو اول که به مادرش اجازه این کار رو داده ...

غروب رفتم دیدن زنش یک ربع میشش نشستم انگار از دیشب تا حالا 20 سال پیر شده...خدا از پسر خالم نگدره

غروب رفتم دیدن زنش یک ربع میشش نشستم انگار از دیشب تا حالا 20 سال پیر شده...خدا از پسر خالم نگدره

خدا نجاتش بده از دست این ظالمان

السلام عليك يا صاحب الزمان مهدي موعود عجل الله تعالي فرجه الشريف عليه السلام یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی آقا بیا دلم برات لک زده می ترسم روزی بیایی من نباشم این حسرت به دلم بمونه بیا آقا بیا اين عشق آتشين ز دلم پاك نمي شود مجنون به غير خانه عشقش نمي شود بر تخت يوسف كنعان نوشته اند هر يوسفي كه يوسف زهرا نمي شود دل از طلب ندارم تا كام من بر آيد يا جان رسد به جانان يا جان من در آيد آن دوست که دیدنش بیاراید چشم بی دیدنش از گریه نیاساید چشم ما را ز برای دیدنش باید چشم گر دوست نبیند به چه کار آید چشم در تأخیر ظهور نقش نداشته باشیم که اگه نقش داشته باشیم اون دنیا باید جواب منتظرا و خونای به ناحق ریخته شده در اثر تاخیر ظهور رو بدیم اون موقع چه جوابی خواهیم داشت می خوان هر جوری شده اسلام و مسلمون ها رو به فساد بکشن آهای اونایی که منتظر مولایید آقا جز ما شیعه ها کيو داره؟ شما رو به خدا بیایم حداقل ما نمک رو زخم مهدی فاطمه نریزیم یکم حواسمون رو جمع کنيم که امام زمان هر هفته کارنامه اعمال ما رو چک می کنه از دست خودم ناراحتم که اعمالم اصلا در شان یک منتظر نیست کمکم کن کاش می شد منم به دردت میخوردم...کاش منم تو رکابت بپذیری...هر چند دور....هر چند دیر... آقا منو به حرم سبزت بپذير ما باید زمینه ساز ظهور ارباب شویم یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی                    خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی 
2738

حالا زن اولی میخواد چیکار کنه چ تصمیمی داره 

از خالت نپرسیدین چرا اینکارو کرده 

زن دومی میدونستن داره زن کسی میشه ک زن داره 

اللهم. صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم هدیه ب روح پاکت پدربزرگ عزیزم 
حالا زن اولی میخواد چیکار کنه چ تصمیمی داره  از خالت نپرسیدین چرا اینکارو کرده  زن دومی ...

زن اولی میگه فقط طلاق پسر خالممم میگه طلاق نمیدم.....

خالم فقط میگه به شماها مربوط نیست....

بله زن دوممم کاملا میدونست

سلام خانومی تاپیکتو الان خوندم اخرش چی شد زن اولی چیکار کرد توضیح میدی؟؟؟؟

هیچی گلم خونه باباش نشسته ...منتظر طلاق.....پسر خالمم با زن دومش خوش و خرم داره زندگی میکنه...خدا از خالم نگذره

هیچی گلم خونه باباش نشسته ...منتظر طلاق.....پسر خالمم با زن دومش خوش و خرم داره زندگی میکنه...خدا از ...

وای چه زندگی خراب کن.خدا جوابشونو بده😢😢😢به نظرم اون مرد ارزش زندگی کردن نداره دیگه ایشونم بچه هارو بده ببینه اون زن دوم بزرگ میکنه یا نه😑😑😑😑قول میدن دو روزم نگه نداره

وای چه زندگی خراب کن.خدا جوابشونو بده😢😢😢به نظرم اون مرد ارزش زندگی کردن نداره دیگه ایشونم بچه هار ...

پسر خالم که دیگه اندازه کاه براش ارزش نداره ....نمیدونی چه زن نازنینی داشت...خاک تو سرش...زن دومه قیافش عین کلاغه.