2726

لباسشوييم تو برق بود از تو پريزش دود دارومد ، منم سريع كشيدمش ببرون 

الانم خونه بو سوختني ميده

برق  رو هم قطع كردم 

الان لباسشويي پر از ابه 

چه جوري ابش رو خالي كنم لباسا در بيارم؟؟؟ 😿😿😿

⚘خدایا خودت  مواظب عزیزانم  باش⚘ 💓 الحمدالله💓 

عزیزم زنگ بزن تعمیرکارماشین لباس شویی بیاد ایجوری اگه مشکلی برقی پیش اومده واسه ماشین بدتر نمیشه دیگه..واسه منم همینطوری شد پمپش سوخته بود

برای مامان شدنم دعاکنین دوست جونام😊😊😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

البته از من پریزنبود دود کرد خودماشین ازش دود در اومد

ساعت دو و نيم مسافريم 

وقت ندارم تعمير كار بياد 

گفتم حدااقل اگه بشه ابش رو خالي ميكردم 

لباساكپك نزنه تا برگرديم 😿

2728
آخرش چکار کردی ؟؟

شوهرم اومد خونه دوشاخ برق و  پریز و عوض کرد 

دیکه دیر تر حرکت کردیم 

الانم جاتون  خالی قشم هستم 

ممنون به فکر بودی 🌷🌷🌷

سلام اینو دیروز دیدم اتفاقی حال داد بهم لطفا اول طهور و سلامتی امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف  بعدم واسم همیشه دعا کن ممنون

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
سلام اینو دیروز دیدم اتفاقی حال داد بهم لطفا اول طهور و سلامتی امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف ...

@حنانه67

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.