2733
2734

سلام برای ازمون استخدامی سوال های عمومیش کتاب های دبیرستان مثل دین و زندگی و ادبیات خوبه؟اونای که ازمون استخدامی شرکت کردند اموزگار ابتدای قبول شدند چه کتابایی خوندید؟؟

خدای عزیزم به معجزه هایت ایمان دارم وقتی ایمانت را درون قلبم احساس میکنم ارامش میگیرم .کمکم کن خدای من
کی هست آزمون؟؟؟؟  مگه ثبت نام میکنه؟

نه هنوز اطلاع ندارم .عقط میخوام بدونم چی خوندن

خدای عزیزم به معجزه هایت ایمان دارم وقتی ایمانت را درون قلبم احساس میکنم ارامش میگیرم .کمکم کن خدای من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام

من دوبار شرکت کردم

هردو دفه حدنصاب لازم رو کسب کردم اما دعوت به مصاحبه نشدم.

البته اینم بگم سوالات اختصاصی رو پاسخ نمی دادم.فقط عمومیا.

دین و زندگی دبیرستان

ادبیات و زبان فارسی دبیرستان من گزینشی میخوندم لغات و املا و دستور زبان و پرسش ها

کامپیوتر

اطلاعات عمومی و اخبار

زبان انگلیسی دبیرستان

امارم فقط خوندنیارو میزدم

هر چه در فهمِ تو آید ، آن بُوَد  مفهومِ تو....      وزن اولیه : ۶۵  وزن کنونی:۵۸/۱۵۰  وزن ایده آل:۵۶   ترتیب کاهش وزن هفته اول ۶۴ هفته دوم ۶۳ هفته سوم ۶۲ هفته چهارم ۶۱ هفته پنجم ۶۰ هفته ششم ۵۹/۵ هفته هفتم ۵۹ هفته هشتم ۵۸/۱۵۰ ده روز بعد ۵۷/۵۵۰ هفته دهم  ۵۶/۳۵۰ هفته یازدهم بعد از سفر۵۵/۹۵۰ هفته دوازدهم ۵۵/۵۰۰ 
2728
کی هست آزمون؟؟؟؟  مگه ثبت نام میکنه؟

اخبار اعلام کرد هفته دیگه دفترچه ش میاد

هر چه در فهمِ تو آید ، آن بُوَد  مفهومِ تو....      وزن اولیه : ۶۵  وزن کنونی:۵۸/۱۵۰  وزن ایده آل:۵۶   ترتیب کاهش وزن هفته اول ۶۴ هفته دوم ۶۳ هفته سوم ۶۲ هفته چهارم ۶۱ هفته پنجم ۶۰ هفته ششم ۵۹/۵ هفته هفتم ۵۹ هفته هشتم ۵۸/۱۵۰ ده روز بعد ۵۷/۵۵۰ هفته دهم  ۵۶/۳۵۰ هفته یازدهم بعد از سفر۵۵/۹۵۰ هفته دوازدهم ۵۵/۵۰۰ 
سلام من دوبار شرکت کردم هردو دفه حدنصاب لازم رو کسب کردم اما دعوت به مصاحبه نشدم. البته اینم بگم ...

چرا تخصصی نمیزدی؟اخه

چرا تخصصی نمیزدی؟اخه

اخه رشته اصلی خودمو نمیخواست منم منابعش رو نداشتم و فقط برا اینکه خودمو تو فمومیا بسنجم امتحان می دادم

مثلا دیدی مشاوره هام میتونن اموزگار ابتدایی باشن اما کلی منابعش رو نداشتن

منم همینطور بودم.

خداکنه این سری رشته خودمو بخوان

تابستونی رشته ی خودم رو ی شهر دیگه که بومیش نبودم ازمون دادم اختصاصیارو عالی زدم

اما چون بومی نبودم با وجود کسب حدنصاب حذف شدم

اخه رشته اصلی خودمو نمیخواست منم منابعش رو نداشتم و فقط برا اینکه خودمو تو فمومیا بسنجم امتحان می دا ...

ایشاله دوتامونم میخوان .رشتت چیه ؟بعد اینکه دفترچه اومد شروع کنم بخونم من کامپیوتر و زبان میترسم .راسته میگن باید 60 درصد عمومی و بزنی 

2738