2726
عنوان

تبلیغات تل.گرام

91 بازدید | 10 پست

سلام. اولا من پشت فرمونم دیر جواب دادم ناراحت نشید. بچه ها این تبلیغات تل رو چطوری آف کنم. همون که یه هو یه کانال باز میشه برای خودش‌... روانیییی شدمممم

اگه تو خود تلگررام باشی که اینجوری نیست مگر اینکه با موبوگرام وصل باشی

«بعضی وقت ها به جای جر وبحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچیکی جا شده!»  😓  آلپاچینو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

Setting...data and storage.......automatic download

همه حالتا رو تیکاشونو بردار که خود به خود دانلود نشه. هم wifi هم موبایل

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

وای وای وای پدرمو درآورده😢😢😢😢😢

شوهرم از دست این کانالا تلگرامشو پاک کرد...حالا یهو از طریق گوگل براش باز میشه😓😕

💕💜😎والا الان خوشکل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕کانال پراز نمدی های خوشکل من@namadigolgoli
Setting...data and storage.......automatic download همه حالتا رو تیکاشونو بردار که خود به خود دانلو ...

همه تیکاش برداشته س. الان دیدم.. ینی مثلا اصلا توی تل‌. نیستم اما نتم روشنه یه هو خود به خود میره توی تل و یه کانال برا خودش باز میشه اصلا نمیدونم چیه

این واسه گروهه ولی حالا امتحان کن

برو ستینگ

Privacy and security

Groups

بکن فقط مای کانتکت. شاید یک درصد موثر بود

تا حالا برای من پیش نیومده کانال خودبه خود باز شه!!!

«بعضی وقت ها به جای جر وبحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچیکی جا شده!»  😓  آلپاچینو

واسه بعضی از نرم افزار هاست که از بازار دانلود میکنید  همراهش کلی  تبلیغات روزانه میاد 

وقتی  برات  مهم نیست اطرافیانت  درموردت  چه فکری  میکنن  یعنی به سطح  خطرناکی از آزادی رسیدی