2726
عنوان

میشه نظر بدین باردارم یا نه

131 بازدید | 14 پست

خانوما من الان 15 روزه که پریودم عقب افتاده درحالیکه کاملا دقیق بود. 5 روز پیش دوتا پروژسترون زدم اما هنوز پریود نشدم. شکمم پهلوهام و سینه و واژنم تیر میکشه

به نظرتون امکان بارداری هست؟ 

روز 9 پری آز دادم منفی بود

راضیم به رضای خدا و فقط منتظر معجزه هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تا دو هفته بعد تزریق پروژسترون باید برای پری صبر کنی.فکر نکنم باردار باشی البته من تجربه مشابه داشت ...

قبل زدن آمپول آز دادی منفی بود؟

چقدر طول کشید بعد زدن آمپول که فهمیدی بارداری؟

آخه من یه بارم چند ماه پیش آمپول زدم اما فرداش پری اومد

قبل زدن آمپول آز دادی منفی بود؟ چقدر طول کشید بعد زدن آمپول که فهمیدی بارداری؟ آخه من یه بارم چند ...

بله قبل آمپول آزمایشم منفی بود.

قبلا آمپول زده بودم و بعد دو هفته پریود میشدم.اون دفعه فکر کنم نزدیک سه هفته گذشت پریود نشدم.آزمایش دادم مثبت بود

بله قبل آمپول آزمایشم منفی بود. قبلا آمپول زده بودم و بعد دو هفته پریود میشدم.اون دفعه فکر کنم نزدی ...

وقتی آز دادین هفته چندم بارداریتون بود؟

یعنی لقاح دیر اتفاق افتاده

وقتی آز دادین هفته چندم بارداریتون بود؟ یعنی لقاح دیر اتفاق افتاده

نمیدونم دقیق چون زمان بارداریم با تاریخ آخرین پریودم مطابقت نداشت.سونو هم نکردم چون بتام 400 بود و زود بود.ده روز بعد هم به خونریزی افتادم و در نهایت فهمیدم خارج از رحم بوده

همین روزا دگ خیلی از موعدت گذشته اگه با امپولم پری نشدی حتما ی چیزی هست یا برو سونو بیین کیست نداری

نه ندارم مطمئنم

چون چند بار آزمایش و سونو شده بودم قبل بارداری وچندماهم تحت نظر دکتر طب سنتی داروهای گیاهای برا تقویت تخمک و تنظیم عادت میخوردم و دقیقا همون روز 28 پریود می شدم

عه پس نیست چرا پری نمیشی

نمیدونم

بعضیا بودن با این شرایط باردار بودن و آزمایش نشون نداده بلکه خدای منم معجزه کرد برام

نمیدونم بعضیا بودن با این شرایط باردار بودن و آزمایش نشون نداده بلکه خدای منم معجزه کرد برام

ایشالا منم اقدامم خدا کنه این ماه پری منم بیشتر از ی هفته عقب بیفته آخه تو این پنج ماه ک اقدامم هر ماه پریم ی هفته عقب میفته

ایشالا منم اقدامم خدا کنه این ماه پری منم بیشتر از ی هفته عقب بیفته آخه تو این پنج ماه ک اقدامم هر م ...

انشالله که هرچی خیرمونه همون بشه

2706