2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

داداشم کارمنده میگف یکی از همکارام حرف زده گفته من چ خاکی تو سرم بگیرم زنم به بچم هم حسودی میکنه نمیذاره زیادی بغلش کنم، خیلی غیر عادی و عجیب نیست جوری که خانما تعجب کردن.

🤩
2738

خب بعضیا روحیشون حساسه از اینکه شوهر بیشتر به بچه توجه میکنه حسادت میکنن ولی اینجا دیگه مرد باید زرنگ باشه نذاره نذاره این حسادت بوجود بیاد.

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.
بچه ها من بچه ندارم به نظرتون همسرم بچمون بیشتر از من دویت خواد داشت؟

نه اصلا 

شوهر من میگه چون تورو دوس دارم اونو هم دوس دارم پس تو اولویتی 

بعد فکر نمیکنم اصا اینجور چیزایی تو ذهنشون بگذره

🤩
چه حرفی عزیزم

عزیزم شوهرمن جلو درس خوندن وکارکردن ورانندگی وخیلی کارای دیگموگرفت

امادخترم خیلی کوچیکه هنوزا ولی هروقت بغلش میکنه میگه این پزشکی قبول بشه من یه ماشین واسش بخرم واسه خودش بره وانشگاه وکارو...

گفتم چرامنونذااشتی ونمیذاری اینکاراوکنم جواب خاصی ندادوگفت حسودی نکن😐

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤

من معتقدم مردی که زنشو دوس نداشته باشه بچه ای که از اون زن داره رو هم دوست نداره

به وضوح و به عینه خیلی دیدم تو اجتماع

برعکس مردی که زنشو دوست داره بچشم دوست داره

واسه همین من عشق خواهم کرد اگه شوهرم بچمونو خیلییی دوست داشته باشه😍

هرجوری که دوس داری بخند، فقط بخند ، همیشه بخند 😆 😂 😅 😃 😁 😉😄

پس من غیر عادیم چون شوهرم ۲۴ ساعت مدام قربون صدقه دخترم میره شبا پیش هم میخوابن کلی همو ماچ میکنن دل میدن و قلوه میگیرن منم دلم قنج میره و کیف میکنم😑

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌
2706