834
44

836

صادقانه بگم آره یکی دوبارشد

اونم بخاطرحرف شوهرم

حسادت شایدنه ولی دلم رنجید

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤

ن ابدا

همه میگن تو منو دوس نداری😍همشون پشت سر تو بد میگن😍نمیدونن تو از اسمون میای خودشون اهل ی دنیای دیگن😍همه میگن اسمشه تو بامنی توی قلب تو یکم جاندارم😍روی اسم تو باید خط بکشم برمو چشماتو تنها بزارم😍نمیدونن تو بهونه ی منی نمیدونن توبهونه منی 😍نمیدونن تو از اسمون میای نمیدونن که تو دل نمیشکنی😍 توروباخیلیا دیدن همشون همه میگن بی وفایی میکنی😍بمنم میگن داری محبتو ازچشای اون گدایی میکنی😍اونا از چشای تو بی خبرن نمیدونن ک نگات نفس داره😍اوناغافلن که چشم روشنت توز نور ماه نقره دست داره😍همه میخان که ازت دست بکشم همشون بهم میگن دیوونه ای😍 نمیدونن توبهونه منی معنی شعرهای عاشقونه ای😍

اگه رفتار مرد صحیح نباشه و بچه در مرکز توجه قرار بگیره میشه خیلیم طبیعیه

فقط 27 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد پسر عزیزم😍 خدایا هیچ مادری رو با فرزندش امتحان نکن😊
857

نه مگه هست چنین مادری !

🌹⚘ الله لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
بله بچه ها خواهش میکنم توهین نکنید بذارید صادقانه اینجا حرف بزنیم 

من بچه ندارم ولی به شوهرم میگم نباید اونو بیشتر از من دوس داشته باشی 😂😂 

ولی این ی چیز طبیعیه من خیلی جاها شنیدم 

853
832