2703
2553
عنوان

ترس نوزاد ۵ ماهه از همه چیز

9153 بازدید | 25 پست

سلام من پسرم چند روز دیگه ۵ ماهش میشه الان حدود یه هفتس خیلی ترسو شده مثلا از یه کارتون ممکنه بترسه از چهاره پدر و مادرم از  یه ساعت رو دیوار از رنگ مشکی حتی و خیلی چیزای دیگه و گاهی از خوابم بلند میشه بازم بد گریه میکنه  تغذیش هم خوبه بغلی هم شده معمولا هم گریه میکنه اگه زیاد بترسه جیغ میزنه و با بدبختی آرومش میکنیم خواستم ببینم از دوستان کسی تجربه مشابهی داشته که راه حل بده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

پسر منم از این سن تا حدود ۵ ۶ ماه بعدش از همه چیز می ترسید. حتی اسباب بازی هایی که صدای خفیف مثل بوق و .. میدادن .

از آدم ها که خیلی میترسید. مخصوصا از آقایون. از یکسالگی به بعد خوب شد.

میگن مجازی ه . نگفتن الکی ه. واقعی ِ واقعی ه.
پسر منم از این سن تا حدود ۵ ۶ ماه بعدش از همه چیز می ترسید. حتی اسباب بازی هایی که صدای خفیف مثل بوق ...

وای یعنی تا یکسالگی همین داستانو دارم باهاش؟ قبلا خیلی خوب بود یهویی اینطور شد از عینک و رنگ سیاه لباس سیاه و ... میترسه گاهی جیغم میزنه

پسرمن اینطور نبود، فقط یه مدت از غریبه ها خوشش نمیومد و گریه میکرد که اونم کوتاه بود و تو پنج ماهگی اصلا فرق آشنا و غریبه رو نمیدونست و بچه تو اون سن اصلا نمیدونه ترس چیه و تصوری از ترس نداره!!!!

2714
خب میتونستی اینو درست بنویسی توصیه میکنم یه مقداری احترام برا خودتون قائل بشین

نمیدونستم به اون رشد عقلی نرسیدین،بچه حق داره که ترسیده با این رفتار 

من یه زمانی خوبی تو ذاتم بود... ولی حیف که لیاقتا کم بود...
یذره ادب داشته باش ،ترسو با نمک برمیدارن خانم محترم 

😂😂😂

منم فکر کردم داری مسخره میکنی.

ما وقتی یکی خیلی خیلی ترسیده باشه یکم نمک سرزبونش میزاریم. 

میگن مجازی ه . نگفتن الکی ه. واقعی ِ واقعی ه.
پسرمن اینطور نبود، فقط یه مدت از غریبه ها خوشش نمیومد و گریه میکرد که اونم کوتاه بود و تو پنج ماهگی ...

اخه الان کاملا مشخصه از رفتارش که میترسه و الا سابقه نداشت این جیغ زدنها مثلا اگه بترسه با بغل و چندتا وسیله که علاقه داره کم کم باید از بین ببرم ترسشو ولی باز با یه چیز دیگه ممکنه چند دقیقه بعد بترسه

ترس واسه بچه تو اين سن طبيعي هست، بزرگتر كه بشه درست ميشه، بچه من تا 9 ماهگي داشتيم جايي ميرفتيم تا يه غريبه ميديد كبود ميشد از گريه، نه ماهگي خوب شد

دختر پاییز که باشی عاشقانه هایت را پایانی نیست..
😂😂😂 منم فکر کردم داری مسخره میکنی. ما وقتی یکی خیلی خیلی ترسیده باشه یکم نمک سرزبونش میزاریم ...

ما هم همیشه بانمک برمیداریم به اصطلاح،چه میدونستم استارتر تا حالا نشنیده 

من یه زمانی خوبی تو ذاتم بود... ولی حیف که لیاقتا کم بود...
نمیدونستم به اون رشد عقلی نرسیدین،بچه حق داره که ترسیده با این رفتار 

گفتم که دکترین ناراحت شدین. شما رشد عقلیت کامل هست کافیه من مثل شما توهین نمیکنم پس لطف کنید دیگه مطلبی نزارین 

2706