2726
عنوان

فاجعه ای بنام بی فرهنگی😡😵😠

| مشاهده متن کامل بحث + 588 بازدید | 74 پست
عزیزم فقط باید همسرت درست کنی وگرنه اونا ادم بشو نیستن.یا باید خودت اصلاحشون کنی جلو همسرت با عزت وا ...

خواهش میکنم بیشتر کمکم کن سنمم خوبه ۲۱ هستم ولی بی سیاستم بهم بگو چیکار کنم شوهرم درست بشه و اینقدر طرفشونو نگیره پشتم باشه آخه خیلی اذیتم میکنن دقیقا کاری ک گفتیو مادر شوهرم با من میکنه جلوی شوهرم پا میشه باهام روبوسی میکنه هی میگه اینو بخور اونو بخور ولی وقتی شوهرم نباشه همونطور ک گفتم جواب سلامم صدبارم بگم‌نمیده خیلی خسته شدم بریدم از این زندگی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم خودتو ناراحت نکن سعی کن شبا بیشتر کاراتو بکنی با این مردا هر چی لج کنی بدتره . خودتو ریلکس نشون بده و بی تفاوت بعد از مدتی درست میشه

از کسی نپرس خوشبختی کجاست تو بازیـــــــتو بکن   نویسنده‌‌ خداســـــــت!!؟😉
2728

شوهر من همینجوری بود یهو ۱۲ظهر  خبر میداد ده تا مهمون داریم و من با دو تا بچه کوچیک باید ناهار درست میکردم و خونه رو مرتب میکردم الان دیگه همه چیز خوب شده و دیگه این مشکلا رو ندارم

یه مدت چیزی نگو و روی خودت نیار  و سعی کن شبا خونتو دسته گل کنی اینجوری شوهرتم به مرور سختش میشه وقتی خونه نامرتبه کسی بیاد

من سعی میکردم همه کارامو سریع انجام بدم ناهار بپزم(اونم چند نوع)خونه رو مرتب کنم خیلی سخت بود و وقتی میومد میدید اینقدر زحمت کشیدم خودش خجالت زده میشد الان دیگه هر کی رو ببینه تعارف بیخود نمیزنه ناهار بیا خونه 

خواهش میکنم بیشتر کمکم کن سنمم خوبه ۲۱ هستم ولی بی سیاستم بهم بگو چیکار کنم شوهرم درست بشه و اینقدر ...

عزیزم سخنرانی دکتر حبشی رو گوش بده درمورد کلید مرد.

من ۲۶ سالمه ۴ ماه ازدواج کردم.

از همون اول باسیاست رفتار کردم با اینکه خانواده همسرم خوبن وباهم خیلی صمیمی هستیم ولی رو نمیدم چون هرکی باشه بد عادت میشه.

مثلا دوران نامزدی یا عقد اگه ناراحت میشدم هیچ وقت با همسرم سرخانوادش دعوا نمیکردیم یا مستقیم انتقاد نمیکردم.چون هرمردی برای اینکه زنه پرو نشه میگه حق با خونوادمه.

چیکار کردی درست شد

دختر تو چقدر سخت میگیری، وقتی ساعت 7 و 8 صبح میان. تو هم همونجوری برو درو باز کن بعد بگو واااااااای خدا شما رو رسوند، این بچه نزاشته من تا صبح بخوابم. اگه بچه رو نگه دارین من یه ساعتی بخوابم، ممنون میشم. بعد برو بگیر بخواب. خخخخخخخخ

ببین گلم، اونا نمیدونن که صبح زود اومدن شما رو ناراحت میکنه. چون الان شما رو با گذشته های خودشون قیاس میکنن. و انتظار دارن کله سحر بیدار باشی.

باید چیزی رو که دوست نداریم تحمل کنیم، تا از چیزی که برامون ارزشمنده، دفاع کنیم.👌🏻🌸
عزیزم سخنرانی دکتر حبشی رو گوش بده درمورد کلید مرد. من ۲۶ سالمه ۴ ماه ازدواج کردم. از همون اول باس ...

همه سخنرانی هاشو گوش دادم حتی یکیشو توی ماشین با شوهرم من مواظب رفتارم هستم ولی شوهرم خانواده شو ب هیچ قیمتی ذره ای ناراحت نمیکنه منو بچشو براحتی میفروشه ب اونا

خواهش میکنم بیشتر کمکم کن سنمم خوبه ۲۱ هستم ولی بی سیاستم بهم بگو چیکار کنم شوهرم درست بشه و اینقدر ...

مقابل به مثل کن توهم جلوی همسرت بهشون عزت بذار وقتی همسرت نبود سرد باش حتی اگه تیکه هم انداختن فحشم دادن انگار کر وکور ولالی به روی خودت نیار.چون میبینن حرص میخوری لذت میبرن.

بی تفاوتی بدترین شکنجه دنیاس.ولی جلوی همسرت نگو خونوادت اینجوری کردن انقد عذابشون بده که دیگه همچین غلطی نکنن.

حتی اگه داشتی از ناراحتی دق میکردی جلو همسرت بروز نده

دختر تو چقدر سخت میگیری، وقتی ساعت 7 و 8 صبح میان. تو هم همونجوری برو درو باز کن بعد بگو واااااااای ...

مشکل اینه ک اونا ذره ای برای آدم ارزش قائل نمیشن آخه ازشون کم‌میشه خبر بدن بیان تا اینجوری ک جنگ و دعوا برام درست بشه

همه سخنرانی هاشو گوش دادم حتی یکیشو توی ماشین با شوهرم من مواظب رفتارم هستم ولی شوهرم خانواده شو ب ه ...

هرکسی باشه ناراحت میشن ولی رویه تو عوض کن.

انقد وقتی میان سرد باش که معذب شن وقتی میخوان برن انقد اصرار کن بمونن.

ببین فقط باید یه مدت اینجوری ادامه بدی که همسرت باور کنه که تو واقعا دوست داری خانوادشو.

اگه هم از تغییر رفتارت پرسید بگو من اشتباه کردم هرچی باشن پدرمادرن منم خودم بچه دارم اگه عروس یا دامادم همچین برخوردی کنن دلم میشکنه.

2706