2733
2734
عنوان

فاجعه ای بنام بی فرهنگی😡😵😠

| مشاهده متن کامل بحث + 588 بازدید | 74 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودت چندوقت یباردعوتشون کن.یاخودت بچه روبرداربرواونجا به شوهرتم بگوناهاربیاخونه مامانت اینا

شهرمون جداس نیم ساعتی راهه بعدشم اونا با من بدن مثلا میرم اونجا ب مادر شوهرم سلام میکنم جوابمو نمیده منم زیاد نمیرم

2728

اتفاقا برعکس دوستان من معتقدم اصلا هم خونه رو مرتب نکن

خوابالو برو درو باز کن.خیلی کسل برخورد کن

بزار شلوغ پلوغ باشه بفهمن بد وقتی اومدن

اعتقاداتت تو رو انسان بهتری نمیکنه،اما،اعمال و رفتارت چرا...! 
بخدا دخترم کوچیکه اینقققددد هسته میشم از بچه داری و آشپزی و کار خونه ک شب نمیرسم کار خونه کنم منم حا ...

میدونم خونه داری شوهرداری وبچه داری سه وظیفه سنگینه.

منم شوهرم بچه عزیزه خونس اوایل عروسی خونوادش زیاد میومدن منم دیگه جای دوییدن تو اتاق باهمون لباس میرفتم استقبال یعنی جوری که خجالت زده میشدن بدبختا دیگ زنگ میزنن بعدم یکم طول میدن از راه پله بالا بیان.

چند بار که در زدند و شما باز نکردی شوهرت مجبور شد کارشو ول کنه بیاد براشون در بازکنه متوجه میشن . هم شوهرت هم پدر و مادرش. کلا برو تو کار در وا نکردن. تو زمانی هم که اونا منتظر شوهرت هستند شما خونه رو مرتب کن. اتفاقا بفهمون که تو خونه بودیو درو وا نکردی

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ ربِ لاتَذَرنی فرداً و انتَ خیرالوارثین
2738
شهرمون جداس نیم ساعتی راهه بعدشم اونا با من بدن مثلا میرم اونجا ب مادر شوهرم سلام میکنم جوابمو نمیده ...

وقتی میان زیاد تحویل نگیر.برو به بچت وزندگیت برس.وا مهمون خر صابخونس پس انقد تحویل نگیر 

چند بار که در زدند و شما باز نکردی شوهرت مجبور شد کارشو ول کنه بیاد براشون در بازکنه متوجه میشن . هم ...

ولی بخدا قسم‌این با شناختی ک ازشون دارم بیشعورتر اونی هستند ک با این کار بازم خبر بدن چون من امروز تقریبا اینکارو کردم دیگه شوهرم خودش اومد خونه هم یکم بهم‌ریخته بود منم آنچنان استقبالی ازش نکردم

وقتی میان زیاد تحویل نگیر.برو به بچت وزندگیت برس.وا مهمون خر صابخونس پس انقد تحویل نگیر 

یبار ساعت ۷صبح پدر شوهرم اومده بود منن شبشم مربا درست کردم مربا به ک چندساعت طول میکشع آماده بشه شب چون دخترم روز نمیذاره و باید اونو نگه دارم منم ساعت ۶صبح تازه خوابیده بودم مادرم پیشم بود و اون توی اون ساعت رفته بود درو باز کرده بود و منو بیدار نکرده میدونس تازه خوابیدم اونم بچه رو دیده بود و رفته بود شوهرمم سرکار بعد پدرش بهش گفته بود رفتم‌خونت زنت سرشو کرده زیر پتو محلم نذاشته شوهرم بخاطره این باهام دعوا کرد ولی نگفت آخه ساعت ۷صبح وقت اومدنه اونم سرزده

ولی بخدا قسم‌این با شناختی ک ازشون دارم بیشعورتر اونی هستند ک با این کار بازم خبر بدن چون من امروز ت ...

پس باید کم کم رو شوهرت کار کنی.یه چند روز که گذشت باهاش با ارامش حرف بزن.

بگو خودت میدونی از مهمون بدم نمیاد یا پدر مادرت برامنم عزیزن ولی خب بچه اذیت میکنه منم خسته میشم باید استراحت کنم بتونم بهش برسم.

نمیگم نیان میگم حداقل جای ۸ ساعت ۱۰ بیان.

بعدشم وقتی مادرشوهرت بد رفتاری میکنه به همسرت بگو،بگو نمیدونم مامان از چی ناراخته اخه هرچی سلام کردم جواب نداد یا محل نمیذاشت نکنه بابا ناراحتش کرده.

اینجوری هم با خانوادش حرف میزنه هم دست اونا رو میشع

یبار ساعت ۷صبح پدر شوهرم اومده بود منن شبشم مربا درست کردم مربا به ک چندساعت طول میکشع آماده بشه شب ...

عزیزم فقط باید همسرت درست کنی وگرنه اونا ادم بشو نیستن.یا باید خودت اصلاحشون کنی جلو همسرت با عزت واحترام باهاشون برخورد کنی حتی ازشون گلایه نکنی وقتی همسرت نیست دهنشونو سرویس کنی.

پس باید کم کم رو شوهرت کار کنی.یه چند روز که گذشت باهاش با ارامش حرف بزن. بگو خودت میدونی از مهمون ...

من قبلا در مورد همین رفتار مادر شوهرم تایپیک زدم اگه تونستی بخون من ب شوهرم این رفتارشو گفتم ولی ب هر حال از اونا طرفداری میکنه با وجود اشتباهاتشون منو مقصر میکنه

2706