موضوع بحث

فاجعه ای بنام بی فرهنگی😡😵😠

| مشاهده متن کامل بحث + 572 بازدید | 74 پست
وقتی میان زیاد تحویل نگیر.برو به بچت وزندگیت برس.وا مهمون خر صابخونس پس انقد تحویل نگیر 

یبار ساعت ۷صبح پدر شوهرم اومده بود منن شبشم مربا درست کردم مربا به ک چندساعت طول میکشع آماده بشه شب چون دخترم روز نمیذاره و باید اونو نگه دارم منم ساعت ۶صبح تازه خوابیده بودم مادرم پیشم بود و اون توی اون ساعت رفته بود درو باز کرده بود و منو بیدار نکرده میدونس تازه خوابیدم اونم بچه رو دیده بود و رفته بود شوهرمم سرکار بعد پدرش بهش گفته بود رفتم‌خونت زنت سرشو کرده زیر پتو محلم نذاشته شوهرم بخاطره این باهام دعوا کرد ولی نگفت آخه ساعت ۷صبح وقت اومدنه اونم سرزده

ولی بخدا قسم‌این با شناختی ک ازشون دارم بیشعورتر اونی هستند ک با این کار بازم خبر بدن چون من امروز ت ...

پس باید کم کم رو شوهرت کار کنی.یه چند روز که گذشت باهاش با ارامش حرف بزن.

بگو خودت میدونی از مهمون بدم نمیاد یا پدر مادرت برامنم عزیزن ولی خب بچه اذیت میکنه منم خسته میشم باید استراحت کنم بتونم بهش برسم.

نمیگم نیان میگم حداقل جای ۸ ساعت ۱۰ بیان.

بعدشم وقتی مادرشوهرت بد رفتاری میکنه به همسرت بگو،بگو نمیدونم مامان از چی ناراخته اخه هرچی سلام کردم جواب نداد یا محل نمیذاشت نکنه بابا ناراحتش کرده.

اینجوری هم با خانوادش حرف میزنه هم دست اونا رو میشع

یبار ساعت ۷صبح پدر شوهرم اومده بود منن شبشم مربا درست کردم مربا به ک چندساعت طول میکشع آماده بشه شب ...

عزیزم فقط باید همسرت درست کنی وگرنه اونا ادم بشو نیستن.یا باید خودت اصلاحشون کنی جلو همسرت با عزت واحترام باهاشون برخورد کنی حتی ازشون گلایه نکنی وقتی همسرت نیست دهنشونو سرویس کنی.

پس باید کم کم رو شوهرت کار کنی.یه چند روز که گذشت باهاش با ارامش حرف بزن. بگو خودت میدونی از مهمون ...

من قبلا در مورد همین رفتار مادر شوهرم تایپیک زدم اگه تونستی بخون من ب شوهرم این رفتارشو گفتم ولی ب هر حال از اونا طرفداری میکنه با وجود اشتباهاتشون منو مقصر میکنه

حالا چرا انقدر زود میان . هفت صبح ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اخه کی بیدار میشن که اون وقع خونه شمان . 

عجب ادمایی هستنا

چرانباید هرزنی زیباترین زن جهان باشد؟ دستِ کم برای یک بار ، دستِ کم برای مدتی ، دستِ کم برای یک جفت چشم ! 😢😢😢
عزیزم فقط باید همسرت درست کنی وگرنه اونا ادم بشو نیستن.یا باید خودت اصلاحشون کنی جلو همسرت با عزت وا ...

خواهش میکنم بیشتر کمکم کن سنمم خوبه ۲۱ هستم ولی بی سیاستم بهم بگو چیکار کنم شوهرم درست بشه و اینقدر طرفشونو نگیره پشتم باشه آخه خیلی اذیتم میکنن دقیقا کاری ک گفتیو مادر شوهرم با من میکنه جلوی شوهرم پا میشه باهام روبوسی میکنه هی میگه اینو بخور اونو بخور ولی وقتی شوهرم نباشه همونطور ک گفتم جواب سلامم صدبارم بگم‌نمیده خیلی خسته شدم بریدم از این زندگی

من سعی میکردم همه کارامو سریع انجام بدم ناهار بپزم(اونم چند نوع)خونه رو مرتب کنم خیلی سخت بود و وقتی میومد میدید اینقدر زحمت کشیدم خودش خجالت زده میشد الان دیگه هر کی رو ببینه تعارف بیخود نمیزنه ناهار بیا خونه 

خواهش میکنم بیشتر کمکم کن سنمم خوبه ۲۱ هستم ولی بی سیاستم بهم بگو چیکار کنم شوهرم درست بشه و اینقدر ...

عزیزم سخنرانی دکتر حبشی رو گوش بده درمورد کلید مرد.

من ۲۶ سالمه ۴ ماه ازدواج کردم.

از همون اول باسیاست رفتار کردم با اینکه خانواده همسرم خوبن وباهم خیلی صمیمی هستیم ولی رو نمیدم چون هرکی باشه بد عادت میشه.

مثلا دوران نامزدی یا عقد اگه ناراحت میشدم هیچ وقت با همسرم سرخانوادش دعوا نمیکردیم یا مستقیم انتقاد نمیکردم.چون هرمردی برای اینکه زنه پرو نشه میگه حق با خونوادمه.

چیکار کردی درست شد

دختر تو چقدر سخت میگیری، وقتی ساعت 7 و 8 صبح میان. تو هم همونجوری برو درو باز کن بعد بگو واااااااای خدا شما رو رسوند، این بچه نزاشته من تا صبح بخوابم. اگه بچه رو نگه دارین من یه ساعتی بخوابم، ممنون میشم. بعد برو بگیر بخواب. خخخخخخخخ

ببین گلم، اونا نمیدونن که صبح زود اومدن شما رو ناراحت میکنه. چون الان شما رو با گذشته های خودشون قیاس میکنن. و انتظار دارن کله سحر بیدار باشی.

خرداد زنی است زیباتر از فروردین، داغ تر از اردیبهشت، جذابتر از مادرش بهار، در کمال زیبایی و طراوت؛ که هزار فرهاد کوه کن، در حسرت گردش یک نگاه اوست. 
عزیزم سخنرانی دکتر حبشی رو گوش بده درمورد کلید مرد. من ۲۶ سالمه ۴ ماه ازدواج کردم. از همون اول باس ...

همه سخنرانی هاشو گوش دادم حتی یکیشو توی ماشین با شوهرم من مواظب رفتارم هستم ولی شوهرم خانواده شو ب هیچ قیمتی ذره ای ناراحت نمیکنه منو بچشو براحتی میفروشه ب اونا

خواهش میکنم بیشتر کمکم کن سنمم خوبه ۲۱ هستم ولی بی سیاستم بهم بگو چیکار کنم شوهرم درست بشه و اینقدر ...

مقابل به مثل کن توهم جلوی همسرت بهشون عزت بذار وقتی همسرت نبود سرد باش حتی اگه تیکه هم انداختن فحشم دادن انگار کر وکور ولالی به روی خودت نیار.چون میبینن حرص میخوری لذت میبرن.

بی تفاوتی بدترین شکنجه دنیاس.ولی جلوی همسرت نگو خونوادت اینجوری کردن انقد عذابشون بده که دیگه همچین غلطی نکنن.

حتی اگه داشتی از ناراحتی دق میکردی جلو همسرت بروز نده

دختر تو چقدر سخت میگیری، وقتی ساعت 7 و 8 صبح میان. تو هم همونجوری برو درو باز کن بعد بگو واااااااای ...

مشکل اینه ک اونا ذره ای برای آدم ارزش قائل نمیشن آخه ازشون کم‌میشه خبر بدن بیان تا اینجوری ک جنگ و دعوا برام درست بشه

همه سخنرانی هاشو گوش دادم حتی یکیشو توی ماشین با شوهرم من مواظب رفتارم هستم ولی شوهرم خانواده شو ب ه ...

هرکسی باشه ناراحت میشن ولی رویه تو عوض کن.

انقد وقتی میان سرد باش که معذب شن وقتی میخوان برن انقد اصرار کن بمونن.

ببین فقط باید یه مدت اینجوری ادامه بدی که همسرت باور کنه که تو واقعا دوست داری خانوادشو.

اگه هم از تغییر رفتارت پرسید بگو من اشتباه کردم هرچی باشن پدرمادرن منم خودم بچه دارم اگه عروس یا دامادم همچین برخوردی کنن دلم میشکنه.