2726
عنوان

کسی هست شوهرش بچه نگه داره خانم بره سرکار؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 582 بازدید | 40 پست

ايران خودرو كار ميكني؟

بنظر من اگه خودش قبول كرده برو فوقش نتونست ديگه نميري

گمان می‌کنم راهی که می‌سپرم راه من است و آن را آنگونه که باید می‌سپرم. عادت به داشتن اعتمادی پابرجا که اگر با سوگندی موکد شده بود ایمان نام می‌گرفت را حفظ می‌کنم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا چه عرض کنم بچه ی من یه ماه شه شوهرم جوری باهاش برخورد میکنه انگاری عروسک هستش.... اذیتش میکنه. منم ناراحت میشم حرصم میگیره دعوا ش میکنم اما اثری نداره.... همیشه بچه رو به گریه میاندازه.... به منم راه ح بدین دیونه شدم

آره شوهر من حامله ام شد😁😁😁

نه من گذاشتم‌مهد زفتم سرکار😐

درسته که هیچکس ندید وقتی خوردی زمین بلند شدی و خودتو تکوندی و با همه زخمات ادامه دادی درسته که حواس هیچکس بهت نیست ولی تحمل کن. صبر داشته باش...
2728
پدرش کسی نیست که... 

آخه مرد که بچه داری بلد نیس اونم تو این سنه کم عزیزم منکه شوهرم از نگهداریه بچه هیچی سر درنمیاره مواقعی بوده که اگه خودم نبودم حتمن بچمو به کشتن داده بود دیگه از تجربیات شوهر شما خبر ندارم😊

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤

شوهرکه ازهمه مورداطمینان تره بالاخره بابای بچس

من خودم هروقت کاری دارم پسرموشوهرم نگه میداره چه کوچیک بودچه حالاکه چهارسالشه

آموخته ام که نمی شودذات خراب آدم ها را تغییر داد؛رفتار خودم را تغییر می دهم..کسی که ذاتش خراب است خوب بودن و بد بودن برایش مهم نیست تنها دنبال نفع خودش هست...

بهترین کسی که میتونه الان پیش بچه باشه غیر ار شما پدرشه

مشاور تغذیه هستم. (رژیم درمانی چاقی، لاغری، رشد و تناسب قد و وزن کودکان، بیماری های مزمن مثل دیابت، قلبی و ... انجام می شود)

کارت چیه عزیزم؟ من بودم میرفتم همش تو خونه باشی خسته و افسرده میشی

دخترکم! اصلا به دنیا آمدی تا حال ساده ی مرا به بهترین حال تغییر دهی... شاید تو همان نشانه ی حول حالنا الی احسن الحال خدایی !

بستگي به همسرتون داره اگه ميگن ميتونن حتمن ميتونن و از پسش بر ميان چون من همسرم هميشه ميگه اصلا نميتونم فقط ميتونم يكم باهاش بازي كنم تو به كارات برسي خيلي زياد باشه در حد يكساعت من كار واجب داشته باشم پيش مادرم ميزارم البته پسر من رفته تو هشت ماه

ولي به نظر منم يه مدت احتمان كنيد ببينيد بچه اذيت نميشه چون بچه ٣ ماهه اكثرن خوابن

من بچه ام رو میذارم پیش همسرم و میام سرکار کارم 9 تا 2 هستش،البته همسر من کارش اقماریه 2 هفته سرکاره دو هفته خونس،دوهفته ای که خونس بچه رو میذارم پیشش از من بهتر بهش میرسه.به همسرت اعتماد کن حتما از پسش برمیاد که گفته

والا همسر من عالی بچه نگه میداشت 

بستگی به همسرتون داره  ولی خیالت راحتتره پیش پدرش

سلام من یه کاربر قدیم هستم به اسم بهناز که سال ۱۳۸۸عضو شدم ولی با نی نی سایت جدید نتونستم وارد بشم و همش مشکل رمز ورود میزد چند ماه تلاش کردم نشد بالاخره امروز کاربری جدید درست کردم
2706