2737
2734
عنوان

درمان جوش صورت

1320 بازدید | 12 پست

سلام دوستان.... برای درمان جوش صورت در سن25سالگی بنظرتون کدوم گزینه بهتره؟طبق تجربه تون میخوام بدونم..تشکر از وقتی که میذارید...

تعداد رای : 6
نظرسنجی
دکتر پوست
3
50%
دکتر طب سنتی
3
50%
باردار نیستم ، واسه رسیدن به هدفمه .... کااااهش وزن ، حداقل ۱۰ کیلو عااالی عاااالی میشه.... به امید خدا که ایندفعه میتونم و مث دفه های قبل شکست نمیخورمممم 

واسه درمان جوش اول بايد ببيني چي بيشتر از همه رو پوستت تأثير بد داره مثلا من تا چيپس و فست فود ميخورم فرداييش جوش ميزنم يا دوستايي دارم كه با خوردن شكلات يا گوجه فرنگي يا فلفل جوش ميزنن..چيزي كهبهش حساسيت داريو از غذات حذف كن بعد صورتتو حتما زود به زود بشور كه چرب نشه..من يه فوم ضدجوش سي گل دارم صبح و شب با اون صورتمو ميشورم خيلي تأثيد داشته..كرم يا محلولي كه دكتر ميده رو هم حتما استفاده كن

One day you'll leave this world behind..So live a life you will remember

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه درمان جوش اول بايد ببيني چي بيشتر از همه رو پوستت تأثير بد داره مثلا من تا چيپس و فست فود ميخور ...

تو دبیرستان جوش میزدم چندباری رفتم دکتر پوست که حتی داروهاشو کامل استفاده نکردم..جوش غرور بود خود ب خود خوب شد... ولی الان در۲۵ سالگی یهویی چندتا جوش بزرگ و سرسخت که اصنم نمیرم تو صورتم زده... با جوش غرور و گرمی فرق دارن... میترسم داروهای دکتر پوست فقط پوستمو حساس تر و نازک تر کنه..ولی طب سنتی رو تا حالا امتحان نکردم

باردار نیستم ، واسه رسیدن به هدفمه .... کااااهش وزن ، حداقل ۱۰ کیلو عااالی عاااالی میشه.... به امید خدا که ایندفعه میتونم و مث دفه های قبل شکست نمیخورمممم 
2731
برای من که جوشهای مقاومی داشتم خوردن عرق کاسنی و شاتره معجزه کرد. شما هم امتحان کن ببین تاثیر داره ی ...

منم یه مدته که ناشتا عرق بیدکاسنی و شاهتره و خاکشیر میخورم ...ولی .....

۲هفته ای هست ک خاکشیر بهشون اضافه میکنم ولی بید کاسنی و شاهتره یه ماه بیشتره فک کنم ک مرتب میخورم..قبلا میخورم ولی نامنظم

2738
دوستان من چیکار کنم که طب سنتی امتحان کردم دکتر پوست امتحان کردم عرقیجات امتحان کردم و فوم واین چیزا ...

منم همه رو امتحان کردم جز طب سنتی... 

قرص راکوتان خوردی؟ اونم جواب نداد؟ 

اینو نخوردم...