2733
2734
عنوان

قلب جنین

958 بازدید | 26 پست

سلام من طبق اخرین پریودم که ۱۲ اذر بود هشت هفته و طبق سونو شش هفته باردارم و هنوز قلب تشکیل نشده دکتر سونو گفت دیگه تشکیل نمیشه و دکتر خودمم باناامیدی گفت یه هفته دیگه سونو واژینال بده اگه بچه سالم باشه نشون میده.اصلن لکه بینی و درد زیر شکم هم ندارم.تو سونو فقط کیسه زرده و ساک حاملگی تشکیل شده و msdتو سونوی اول که چهار هفته بود زده بود ۵ و تو سونوی دوم که شش هفته و نیم بود زده ۱۸.تو رو خدا کمکم کنید خیلی ناامیدم و استرس دارم

خدایا نی نی مو حفظ کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا دکترا ما بی سوادن😒😒😒عزیزم قلب جنین همه میدونن تو هفت الی هشت هفته میزنه و تشکیل میشه بیخودی نرو بچتپ ننداز چن وقت دیگم صبر کن خیلی ها بودن ک صبر کردن و تشکیل شده من نمیدونم چرا دکترا بجای امیدواری ته دل ادمو خالی میکنن دکترتم عوض کن بنظرم چون معلومه هیچی نمیفهمه

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
2728

عزیزم این دکترا نمیدونم چرا اینجوری هستن قلب زودتر 7 هفته با بعضی از دستگاه ها نشون نمیده 

انشالله دو هفته دیگه برو تشکیل شده 

در ضمن منم سونو یک هفته و خورده ای عقب نشون میداد که بعدش خوب شد

پسر عزيزم خوش اومدي 😍😍٩٧/٤/٢٩😍😍

واقعا بعضیا بی سوادن نمیدونم چطوری دکتر شدن با جون ادما بازی میکنن انگار یه نطفه درست شدن به همین راحتیه که بگن این یکیو بنداز انشالله یکی دیگه 

من خودم دو تا سفط کردم دکترم میگف تا سه تا طبیعیه دیگه اعصابم خورد شد گفتم تو چطور دکتری هستی چرا عادی باشه اونجا بهم دارو داد 

2738

يعني چي طبق پريود 8 هفته و طبق سونو 6 هفته هستي؟‌يعني اينقدر با هم اختلاف دارن؟! معمولا از شروع پريود اگه بخوايم حساب كنيم در 8 هفته قلب جنين تشكيل شده و در سونو مشخصه. البته هميشه موارد استثنا هم هست به خدا توكل كن, ايشالا هرچي خيره همون ميشه برات. 

به یکی از دوستای من گفتن جنینت قلب نداره بندازش دوستم گریه میکرد بعد رفت پیش یه دکتر طب سنتی گفت دو هفته دیگه برو پیش یه دکتر دیگه واسه سونو بهش نگو قبلا جایی رفتی گفتن قلب نداره رفت یه جای دیگه دید جنینش سالمه قلبشم میزنه

پسر دوم منم تو ٥ هفته رفتم سونو گفتن قلب تشكيل نشده و فقط ساك هاملگي هستش و بايد سقط كنم

من گوش ندادم سه هفته ديگه صبر كردم رفته يه سونو كه مطمعن بودن خوبه سونو كرد گفت همه چه نرماله و قلب هم تشكيل شده

به دكتره گفتم تو هفته ٥ بهم گفتن بارداري پوچ هستش

دكتر گفت از همون هفته ٥هم قلب كم كم تشكيل ميشه ولي جايي كه رفتم نتونستن ببيننش

يعني دكتر قبلي خوب نبوده

دنيا دو روزه   
واقعا دکترا ما بی سوادن😒😒😒عزیزم قلب جنین همه میدونن تو هفت الی هشت هفته میزنه و تشکیل میشه بیخودی ...

دکترای ما بی سواد نیستن. 

شما به اشتباه فکر میکنید که قلب تو هفته ۷ و ۸ تشکیل میشه!!!

قلب جنین نرمال از هفته ۵ شروع به تشکیل شدن میکنه. ولی گاهی بخاطر رشد کم یا لقاح دیر؛ قلب دیرتر تشکیل میشه به همین دلیل بصورت نرمال تا هفته ۹ فرصت برای تشکیل قلب میدن. مگر اینکه پریود بسیار نامنظمی داشته باشه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
يعني چي طبق پريود 8 هفته و طبق سونو 6 هفته هستي؟‌يعني اينقدر با هم اختلاف دارن؟! معمولا از شروع پريو ...

منم نمیدونم والا من اخرین پریودم دوازده اذر بود و طبق اون دیروز میشد اولین روز هشت هفته اما تو سونو زده بود شش هفته و چهار روز

خدایا نی نی مو حفظ کن
2706