2410
2553
عنوان

صبحانه در تخت خواب😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1337 بازدید | 61 پست
ارسو نون چیه؟سنگکه؟

نه سنگک نیس .. نمدونم اسمش چیه😂

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       

فکر کنم تنها کسی که برا شوهرش تو تخت خواب صبونه برده منم.ینی همچین خانوم خونه ای هستم من😂😂😂😂😂

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مردم صبحا یه سر میرن مسواک میزنن یا خیلی فانتزی دست صورت میشورن منم یه راست میرمwc

خوب من اون قسمتو سانسور کردم :)) منم اول اول اول میرم دست به اب

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
من یه بار شب قبل از خواب مسواک میزنم یه بار بعد از صبحانه ...مسواک هم خیلی شدید و عمیق نمیزنم بیشتر ...

نخ دندون خیلی بهتر از مسواکه .. ولی من هیچ میونه ی خوبی باهاش ندارم ..دراز نازک زشت

2720
اوهوممم .. مسواک نزنیم ک دهن وا نمیشه واسه لقمه😄

یعنی از تخت اومدی بیرون مسواک زدی بعد بزگشتی دوباره صبحانه خوردی.. کل مفهوم صبحانه در رختخوابو زیر سوال بردی که

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
فکر کنم تنها کسی که برا شوهرش تو تخت خواب صبونه برده منم.ینی همچین خانوم خونه ای هستم من😂😂😂😂😂

لوسش نکن😂

2714
خوب من اون قسمتو سانسور کردم :)) منم اول اول اول میرم دست به اب

منم دشوری مسباک

صبحانه 

شیر دادن به کودک

پوشک عوض کردنش

پاشم برم سراغ کوزت گریم

😂😂😂😂😂

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
لوسش نکن😂

عشقمه بخدا بعدشم همیشه که نیس طفلی یه روز تو هفته هست اونم اگه نون داشته باشیم نخواد بره بگیره و پسرمون اذیتش نکنه یه لقمه نون تو جاش میبرم براش😁😁😁😁😁

نخ دندون خیلی بهتر از مسواکه .. ولی من هیچ میونه ی خوبی باهاش ندارم ..دراز نازک زشت

وای من یه ارتباط عاشقانه ای با نخ دندون دارم ...یکی از رقبای عشقی شوهرم محسوب میشه اصلا

یعنی از تخت اومدی بیرون مسواک زدی بعد بزگشتی دوباره صبحانه خوردی.. کل مفهوم صبحانه در رختخوابو زیر س ...

از تخت اومدم بیرون  .. رفتم دبلیوسی .. کارهای مربوطه رو انجام دادم .. صبحونه رو اماده کردم .. گرفتم بغلم .. اومدم تو تخت خوردم😂😂

خو ما معمولیا کسیو نداریم واسمون ازین کارا کنه😂

منم دشوری مسباک صبحانه  شیر دادن به کودک پوشک عوض کردنش پاشم برم سراغ کوزت گریم 😂😂😂😂😂

من اول آروم کردن دخترم بعد دوان دوان دسشویی بعد دوان دوان آروم کردن دخترم و عوض کردن پوشک که معمولا شماره۲,, بعد صبحانه که اونم نمیزاره و,,,

منم دشوری مسباک صبحانه  شیر دادن به کودک پوشک عوض کردنش پاشم برم سراغ کوزت گریم 😂😂😂😂😂

اوخی....هنوز پوشک عوض میکنی....یادش به خیر :))

یعنی از تخت اومدی بیرون مسواک زدی بعد بزگشتی دوباره صبحانه خوردی.. کل مفهوم صبحانه در رختخوابو زیر س ...

ما آدم نیستیم بهمون عزت هم بذارن میخواهیم بگیم پ بذار اول برم مسباک بزنم بعد

همونه صبونه تو تخت نمیارن برامون😁😁😁😁😁

2706