2737
2734
عنوان

خواهشا مامانایی که تجربه بارداری دارین..

| مشاهده متن کامل بحث + 172 بازدید | 33 پست
تو ماه و نمیدونم اما من نزدیک به 92 کیلو شدم الانم 16 روز زایمان کردم  یه زایمان عالیییی داشتم ...

شماچجوری سزارین شدین؟طبیعی نمیتونستین؟الان بیمارستانا معمولااجازه نمیدن هرکی خواست سزارین بشه منم دلم سزارین میخواد

البته اضافه وزن نداشتی قبل بارداری شاید واسه اون گفته

نه منظورش این بود تویک ماه خیلی اضاف کردم.5کیلو تویک ماه اضاف کردم.خیلی نگرانم چطوری وزنم دیگ بالانره اگ بره چکارکنم.خیلی ترسوندمنو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه منظورش این بود تویک ماه خیلی اضاف کردم.5کیلو تویک ماه اضاف کردم.خیلی نگرانم چطوری وزنم دیگ ب ...

حالا فهمیدم عزیزم فکر کنم دکترت درست بگه چون ممکنه به خاطر دیابت بارداری و مسمومیت حاملگی گفته باشه ،،نگران نباشی گلم فقط وعده های غذایی ات رو کمتر کن منظورم میزانشه 

2731

این غلطه بخاطربچه پرخوری کنی.دکترم گفت فکرنکن زیادبخوری زیادبه بچت میرسه درحدی که ویتامین هات تامین شه تابتونه به بچه هم برسه

واسه سلامتی نی نی ونانیم یه صلوات لطفا😍

سلام من از هفته ی هشت تا هفته‌ی شانزده پنج کیلو اضافه کردم از شانزده تا آخرشم بیست کیلو ینی از شصت کیلو اومدم روی هشتادوپنج مشکلیم نداشتم عزیزم اضافه وزن اشکالی نداره اگه فشار خون و قند حاملگی نداشته باشی

زندگی بدون عشق مثل شلوار کردی بدون کش میمونه😬😬
2738
سلام من از هفته ی هشت تا هفته‌ی شانزده پنج کیلو اضافه کردم از شانزده تا آخرشم بیست کیلو ینی از شصت ک ...

اره عزیزم فقط خودت  یکم سنگین میشیو تنگی نفس و ... من تنگی نفس خیلی اذیتم کرد 

2706