موضوع بحث

خواهشا مامانایی که تجربه بارداری دارین..

167 بازدید | 33 پست

کسی بوده اضافه وزن خیلی پیداکرده باشه توبارداری؟دکترم بهم گفت زیادشدی خیلی بایدتوخوراکت مراعات کنی.اخه مگه میشه باوجودبچه نخورد چیزی؟من هفته23هستم

1396/11/02
|
08:52

عزیزم هفته چند هستی و چند کیلو اضافه کردی؟! دکتر منم بهم گفت، ولی منظورشو توضیح داد که برنج و‌نون کمتر بخور. میوه و سبزی و مخصوصا پروتئین بخور. حتا من دفعه قبل خیلی رژیم گرفتم و کلا موز نخوردم ، اصلا وزن اضافه نکرده بودم. بهم گفت ما هیچوقت به خانم باردار رژیم نمیدیم

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
توماه چنداینقدراضافه کردین؟چندکیلوشدین؟مشکلی پیش نیومد؟نگرانممم.چی نخورم اخ

تو ماه و نمیدونم اما من نزدیک به 92 کیلو شدم الانم 16 روز زایمان کردم 

یه زایمان عالیییی داشتم الانم پسرم رو پام خوابیده

خوشبختی یعنی داشتن یه نیکان تو زندگی😍😍
عزیزم هفته چند هستی و چند کیلو اضافه کردی؟! دکتر منم بهم گفت، ولی منظورشو توضیح داد که برنج و‌نون کم ...

هفته23.هستم هشت کیلو اضافه کردم.چقدر یعنی کم بخورم؟اخ باتوجه به اینکه وزنم زیادشده خب دیرتر سیرمیشم همش میترسم به  بچم بهش چیزی نرسه

من نزدیک به 20 کیلو اضافه کردم و دکترمم اصلا نگفت غذا کم بخور 

منم همین طور 20کیلو اضافه کردم سر بچه اولم ولس دکترم اصلا نگفت هیچی نخور 

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 هفته23.هستم هشت کیلو اضافه کردم.چقدر یعنی کم بخورم؟اخ باتوجه به اینکه وزنم زیادشده خب دیرتر ...

بنظرم زیاد نیست. فقط برنج و کربو هیدرات کم بخور. کلسیم و مولتی ویتامین و اسید فولیکتو بخور. مواد غیر ضروری و هله هوله نخور. 

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو ماه و نمیدونم اما من نزدیک به 92 کیلو شدم الانم 16 روز زایمان کردم  یه زایمان عالیییی داشتم ...

شماچجوری سزارین شدین؟طبیعی نمیتونستین؟الان بیمارستانا معمولااجازه نمیدن هرکی خواست سزارین بشه منم دلم سزارین میخواد

البته اضافه وزن نداشتی قبل بارداری شاید واسه اون گفته

نه منظورش این بود تویک ماه خیلی اضاف کردم.5کیلو تویک ماه اضاف کردم.خیلی نگرانم چطوری وزنم دیگ بالانره اگ بره چکارکنم.خیلی ترسوندمنو

نه منظورش این بود تویک ماه خیلی اضاف کردم.5کیلو تویک ماه اضاف کردم.خیلی نگرانم چطوری وزنم دیگ ب ...

حالا فهمیدم عزیزم فکر کنم دکترت درست بگه چون ممکنه به خاطر دیابت بارداری و مسمومیت حاملگی گفته باشه ،،نگران نباشی گلم فقط وعده های غذایی ات رو کمتر کن منظورم میزانشه 

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

این غلطه بخاطربچه پرخوری کنی.دکترم گفت فکرنکن زیادبخوری زیادبه بچت میرسه درحدی که ویتامین هات تامین شه تابتونه به بچه هم برسه

فقط 32 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واسه سلامتی نی نی ونانیم یه صلوات لطفا😍