2703
2553
عنوان

ععععععع من نمیدونستم 😁😁😁 نخند 😒

| مشاهده متن کامل بحث + 649 بازدید | 65 پست
بله خوب اوناهم تو فشار شدیدین میخواد شهر عفرین که دست کردای سوریه س رو از کردا بگیره و شهر خال ...

چه دنیایی شده یه غریبه با توپ و تانک آدمو از سرزمینش بیرون کنه ... 

کردها هیچ گروهی رو ندارن که حمایتشون کنه؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه دنیایی شده یه غریبه با توپ و تانک آدمو از سرزمینش بیرون کنه ...  کردها هیچ گروهی رو ندارن ک ...

فعلا آمریکا

ببخشید من نمیتونم چیزی بگم فقط نگران هم زبونامم همین 

(بـــژی کـــورد)دیــاکو تو بهــترین اتــفاق زندگــیمی
2456

خدایی ما اطلاعاتمون خوبه.. کشورای اطرافمون و میشناسیم.. اونبار نشون میداد تو بلوار هالیوود از امریکایی میپرسیدن کانادا کجاس.. برزیل کجاس؟ کره شمالی کجاست؟ میگفت رو نقشه نشونم بده!!! بلد نبودن!!

2714
دلنیا جیان لی گره هیچی دگل مله اون زور سیره

فقط کورد فره بدبخته بخوا،هیچ کس هیچ کاره ناتانه بکه،شرمنده من فقط چند کلمه بلدم جافی اما عاشق خلقی کوردم مخصوصا سنندج ومهابادو....خیلی قشنگ حرف میزنن،کوردی کرمانشاهی زانم فقط،هههه

هر بژی کورد،،،صدا فقط کاکه ناصر رزازی   
نازانم چهت نویسایه شرمنده ،،،،،له ای  گروه فره سیری؟؟؟؟کردی ما کجا و کوردی شما کجا اخخخخخ،کورد ...

گفتم چیزی نگو بحث سیاسی میشه

من بوکانی ام اصلا نفهمیدین چی گفتم؟

(بـــژی کـــورد)دیــاکو تو بهــترین اتــفاق زندگــیمی
گفتم چیزی نگو بحث سیاسی میشه من بوکانی ام اصلا نفهمیدین چی گفتم؟

نه بخدا نفهمیدم،از اون موقع همش دارم کلمه کلمه معنی میکنم،من تو خونه کوردی حرف میزنم حتی به بچه‌هام دارم یاد میدم،ولی اینی که نوشتی خیلی سخت بود،ممنونم بخاطر تذکر ت.اصلا اهل سیاسیت نیستم ولی خوب هموطنه هم زبانه خیلی سخته دیدن این عکسها

هر بژی کورد،،،صدا فقط کاکه ناصر رزازی   
2706