2726
عنوان

ععععععع من نمیدونستم 😁😁😁 نخند 😒

| مشاهده متن کامل بحث + 649 بازدید | 65 پست
برنامه ی صد ثانیه بود یادتونه کلا اطلاعاتشون صفر بود

همه هم تحصیلکرده بودن😂😂😂😂

لینکشو پیدا کردم . هورا.ورزش اب کردن شکم :https://www.instagram.com/p/BtT02aBgFgz/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=149hni6pn37m4  شروع ورزش من ، برای آب کردن شکم ... یازدهم دی نود و هفت😊بود .... ولی بخاطر بعضی مشکلات ... متوقف شده😣😣😣چند روز درمیون ورزش میکنم . امیدوارم بتونم👌...رژیم غذایی ندارم . فقط ورزش . اندازه دورشکم در اغاز کار ۸۸ . باید به شصت و هشت برسونم👌من میتونم 😊
مثلا میگفتن..دریای خزر به کجا ختم میشه..میگفتن ترکیه یا میگفتن روسیه همسایه ی کدام کشوره..میگفتن کش ...

وای اون کلیپشو هر دفعه دیدم ضعف کردم از خنده اینا با چه اعتماد به نفسی مسابقه شرکت  کرده بودن جلبک تک سلولی هوشش از اونا بیشتر بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نههههه چی بود !🤣🤣

یه مسابقه شبکه سه بود فکرکنم.

لینکشو پیدا کردم . هورا.ورزش اب کردن شکم :https://www.instagram.com/p/BtT02aBgFgz/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=149hni6pn37m4  شروع ورزش من ، برای آب کردن شکم ... یازدهم دی نود و هفت😊بود .... ولی بخاطر بعضی مشکلات ... متوقف شده😣😣😣چند روز درمیون ورزش میکنم . امیدوارم بتونم👌...رژیم غذایی ندارم . فقط ورزش . اندازه دورشکم در اغاز کار ۸۸ . باید به شصت و هشت برسونم👌من میتونم 😊
مثلا میگفتن..دریای خزر به کجا ختم میشه..میگفتن ترکیه یا میگفتن روسیه همسایه ی کدام کشوره..میگفتن کش ...

اونروز یه دوربین مخفی نشون میداد مثلا اینایی ک سطح سوادشون پایینه رو  سرکار میذاشت 😂🤣🤣 مثلا به یارو بطور خعلی رسمی مصاحبه میکرد مثلا نفت ما فلانه درجه بندیش کردن شما از یک تا سه درجه کدومو ب ایران میدونی( یه همچین چیزی) بعد مرده دست ب بغل در تفکر ...گفت درجه ۳ 🤣😂🤣🤣

2728
معلم جغرافی دبیرستانم گفته بود یه دونه اطلس جامع گیتاشناسی بگیریم همه نقشه هاشو کار کنیم بالای ۶۰ تا ...

در عوض الان اطلاعات عمومیتون خیلی بالاست دیگه . نه مثل من که فقط ایران و میدونم کجاست و کشورای همسایه 😂😂😂

«بعضی وقت ها به جای جر وبحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچیکی جا شده!»  😓  آلپاچینو
اینجاست ک باید برای سیستم آموزشی تاسف خورد 😔

دقیقا😔

ععععع 😁خواستم یاداوری کنم برات😁

بله مرسی :)

اینم میدونستی که ترکیه رییس جمهورش (اردوغان به ظاهر آدم) هر روز حمله میکنه به کردای سوریه و کلی کرد رو کشته؟

ما کردا یا با زلزله میمیریم یا با داعش یا با بمبارانای اردوغان

(بـــژی کـــورد)دیــاکو تو بهــترین اتــفاق زندگــیمی
چه مشکلی با کردا داره؟ کردایه ترکیه رو هم تو فشار و تبعیض میزاره؟

بله خوب اوناهم تو فشار شدیدین

میخواد شهر عفرین که دست کردای سوریه س رو از کردا بگیره و شهر خال شه

درحالی که همین عفرین شده پناه گاه هزارارن کرد آواره

دیروز هم چنتا کرد فرار کرده بودن سمت مرز لبنان که اونجا از شدت سرما فوت شدن

😔 شما کُردی؟

بله من کردم...

ما کردا ی ایران که زلزله سرمون میاد

کردای عراق که چن سال داعش ولشون نکرد

کردای ترکیه که نمیتونن جنب بخورن

الانم کردای سوریه از داعش رها شدن اردوغان افتاده به جونشون