2733
2739
نمیخوام ناراحتت کنم ولی همین که بهش فکر هم میکنی یعنی به شوهرت خیانت میکنی به این فک کن اگه صلاحت بو ...

واقعا همینطوره

من یه خیانتکارم

کاش زودتر بمیرم

😔😔😔

من با دوست پسر خودم ازدواج کردم؛ که با دوست پسر مردم ازدواج نکنم.."حق النــاسِ"شوخـی که نیس ولله😐🙄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا همینطوره من یه خیانتکارم کاش زودتر بمیرم 😔😔😔

ای باباااا این چه حرفیه اخه 

از خدا بخوا خودش کمکت کنه بتونی فراموشش کنی محبتتو به شوهرت بیشتر کن 

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
واقعا همینطوره من یه خیانتکارم کاش زودتر بمیرم 😔😔😔

وا 

هر چی من ارومت میکنم اثر نداره .

میبینی که چقدر ما زنها به خودمون بد میکنیم .

حالا که چی بچه رو خدا به تو داده چون ازت مطمعن بوده .

خدا رو تا امید نکن .شکر گذار باش .

بمیرم بمیرم راه انداختی

عهد بسته ام قبل از مرگم نمیرم 
ای باباااا این چه حرفیه اخه  از خدا بخوا خودش کمکت کنه بتونی فراموشش کنی محبتتو به شوهرت بیشتر ...

ممنونم عزیزم

رو آوردم به ذکر و دعا که قلبم اروم بگیره ان شالله نتیجه اش رو ببینم

من با دوست پسر خودم ازدواج کردم؛ که با دوست پسر مردم ازدواج نکنم.."حق النــاسِ"شوخـی که نیس ولله😐🙄
وا  هر چی من ارومت میکنم اثر نداره . میبینی که چقدر ما زنها به خودمون بد میکنیم . حالا که چی ...

ببخشید ناراحتتونم کردم

زوی خودم کار میکنم ان شالله حالم بهتر بشه

مرسی عزیزم💖 اره اتفاقا مامانم دم میکنه برام😄

عشق همین محبتهای مادرانه است .

فدای همه مادرها .

موقع پریود همیشه کیسه آب گرم بزار زیر کمر و زیر دلت .

کمک میکنه .

ولی وقتی دختر بودم مامانم چقدر بهم می رسید موقع پری.

کمپوت و میوه و جایی نبات و قرص مفتامیک اسید همیشه کنارم بود .

عهد بسته ام قبل از مرگم نمیرم 
2738
ممنونم عزیزم رو آوردم به ذکر و دعا که قلبم اروم بگیره ان شالله نتیجه اش رو ببینم

آره حتما میبینی به خدا توکل کن حتما کمکت میکنه من خودم واقعا دارم نتیجشو میبینم خدا خیلی مهربونه خیلی دوسمون داره  

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم بیخود خودت رو عذاب نده و عمرت رو هدر نده اگر قرار باشه باهم باشید که غصه نداره اگرم همدیگه رو ترک کردید که اون عشق نیست فقط یه دوران شیرین بوده عشق به راحتی گسسته نمیشه. درضمن سعی کن منطقی قضیه رو نگاه کنی تا احساسی تا اذیت نشی بیشتر از این بشین بهمه چیزهای خوب و بد فکر کن ببین چرا این جدایی پیش اومده خط قرمزها وخاستههات رو به خودت یادآوری کن و اگر اونها تو این رابطه نبود برای همیشه  خوشحال باش که از این رابطه اومدی بیرون

2706