موضوع بحث

جواب خانواده شوهرمو چی بدم وقتی میگن بچه لاغره؟!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 888 بازدید | 72 پست

بگو قد و وزنش از لحاظ پزشکی برام مهمه ک خدارشکر نرماله.حالا گوشتای اضافی نیاورد مهم نیس چهارستون تنش سلامت باشه 

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلبندم ؛بند بند وجودت را به خدایی سپردم که بیشتر ازمن هوایت را دارد😚😍

بگو اره لاغره از اون روز که اون دارو گیاهیا رو خوردم بچم از شیرم بدش اومد چون روی مزه شیر اثر گذاشت و از اونروز همش کم و کمتر خورد تا معده اش کوچیک شده الان.بعدم بگو پشت دستمو داغ کردم دیگه به حرف هر کسی گوش ندم

بگو نکه ماشالا  قد کشیده لاغر نشون میده...منکه خودم همیشه اینو میگم ..وقتی میگن بچه هات لاغر شدن..یا میگم اَه چیه چاق پف پفی..از الان معدشو گشاد کنم چی بشه...منکه جدیدا پیش دستی میکنم تا بچه ها جاریمو میبینم میگم اخی چه ضعیف شدن بچه هات اون دیگه نمیگه..اخه قبلا مهلت نمیداد سریع میگفت 

بگو نگران نباشید گرسنه نمیذارمش😒 

«بعضی وقت ها به جای جر وبحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچیکی جا شده!»  😓  آلپاچینو

وای من شوهرم اگه کسی کوچکترین حرفی بزنه جواب می ده،یعنی مهم نیست طرف کی باشه وحشتناک طرف‌های پسرمه،حتی با من شوخی نداره اگه از پسرم شاکی شم

اخلاق خانواده همسرم همینطوره ،به هیچ وجه نمی زارن کسی از بچه هاشون بد بگه،مادر همسرم می گه به خودم بد بگن ولی اگه کسی بچه هامو ناراحت کنه منو ناراحت کرده

خیلی حمایت قوی و محکمشونو دوست دارم

بِنَا به تجربه من اصلا حساسيت نشون نده كه بيشتر ازارت ميدن فقط بي محلي ، بعد مدتي بيخيال ميشن يعني شروع كردن شما خودت رو مشغول كار ديگه كن يا زل بزن تو چشمشون خيره شو بدون هيچ جوابي!!!!

ولي من پشيمونم، كاش پسرم سه ساله بود يكي ديگه مياوردم ، الان خيلي تنهاست!!!

من ک اصلا محاله بیارم دیگه ‌.. از وقتی بدنیا اومد جیگرم خون شد بسکه زیر ذره بین گذاشتن بچمو و اینکه انتظار داشتن با بچه کوچیک همه جا برم باهاشون.اصلا حاضر نیستم دیگه.پسرمنم ۲۱ ماه شه.