744
648
عنوان

جواب خانواده شوهرمو چی بدم وقتی میگن بچه لاغره؟!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 929 بازدید | 72 پست

بهشون نشون بدین نسبت به فرزندتون حساسین ،و از وزن و همه چیه نوزادتون راضی هستین،بچتونه عاشقش هستین و با افکار منفی دیگران که کمکی نمی تونن انجام بدن ،اسیب نمی بینید

عزیزم بچتون اگه روی نمودار رشد هستن قد و وزنش ،پس نگرانی نداره،دکتر و بهداشت بهتر می فهمن

سلام.اول اینکه بچه چاق یالاغرش فرق نداره امیدوارم خدابرات سالم نگهش داره.دوم اینکه بگووزنش متناسب سنشه  دورازجونش گوسفندپرواری که نیست بعدشم وزن مناسبم نشانه سلامت بچه ست.ازدست زبان این قوم شوهررررر دلم میخادشاخ دربیارم اخه مگه وزن بچه دست خودمونه  

764

امان از دست حرف مردم،همه ی آدم ها که یه جور نیستن،یکی چاق یکی لاغر و... 

مگه از مادر دلسوزتر برای بچه داریم؟ پسر منم لاغره از همه چی بهترینش براش تهیه میکنم هر چی بخواد براش درست میکنم اما بازم لاغره یعنی من مادر بدی هستم؟ 

هرکسی از من ایراد بگیره بگه بچت لاغره میگم خدا رو شکر که سالم،بعدشم خیلی دوستش دارید برای یه مدت ببرید نگهش دارید شاید من مادری بلد نیستم 😒

وای از اون شعری که توو چشماته          وای از این قلبی 💜 که هنوز جاته 

والا من ک باشم خدایی رک میگم شما دوتا دوتا بزایین رستم دستانم پرورش بدین برا من همین بچه نرماله ب ی دنیا می ارزه بخدا اگ ب من اینجوری نگن رگ هنو حرف اخرشون تو دهنشونه جواب میدم الان ک باردارم شبا از استخون درد خابم نمیبره با این مشقت ی دونه دتیا میاری باز همونم بگن اله و بله والا بخذا برنمیگردن یکم سرتا پای خودشونو زندگیشونو نگا کنن هزار و یک عیب دارن و سولوسی بقیه رو میکنن

اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم.مرسی که صلواتو برام فرستادین  نیتش تو دلمه  الهی آمین.😘
737
بگو لاغر مده من از چاقی خوشم نمیاد

بگو بهشون دکتر گفته وزنش مناسبه.خودتو اذیت نکن.من دخملم ماشالله دنیا اومد 4 کیلو نیم بود بعدشم رشدش خوبه خدا رو شکر.ولی مادر شوهرم همش نیگه این چرا بزرگ نمیشه😮😮😮😮😮😮

عادتشونه.بعضی وقتا بهش نیگم نداریم بدیم بخوره طفل معصوم برا همین دیگه زباد از این حرفا نمیزنه جدیدا چون به پسرش توهین میشه😂😂😂😂😂

واااای بچه ها ایول...چقد حالمو خوب کردین..حالا همه جوابارو یکجا میکنم چکیده ش رو تحویل خانواده شو می ...

پسر من موقع تولد ۳۷۰۰بود بعدم خیلی تپل تر شد به حدی که ۴ماهگی ۸کیلو شد بعد مادر شوهرم میگفت بهگل شیرش سنگینه بچه دایم دل درد میشع خخخخخخ

گران باش ؛بگذار بهایت را بپردازند ؛آدمها چیزهای مفت را مفت از دست میدهند."نیچه"

من این جمله رو زباد میشنوم برامم مهم نیست

من مادر شوهرم هر وقت دخترم و میبینه مبگه وای مامان تو که اصلا بزرگ نشدی

همینجوری که دنیا اومدنی هستی

ولی نمیدونم چرا لباساش کوچیک شده😆😆😆😆

767

شما هر جور باشی وهر کار بکنی اونا دخالتشونو میکنن پس اصلا به حرفاشون بها نده گلم

گران باش ؛بگذار بهایت را بپردازند ؛آدمها چیزهای مفت را مفت از دست میدهند."نیچه"

والا من ک باشم خدایی رک میگم شما دوتا دوتا بزایین رستم دستانم پرورش بدین برا من همین بچه نرماله ب ی دنیا می ارزه بخدا اگ ب من اینجوری نگن رگ هنو حرف اخرشون تو دهنشونه جواب میدم الان ک باردارم شبا از استخون درد خابم نمیبره با این مشقت ی دونه دتیا میاری باز همونم بگن اله و بله والا بخذا برنمیگردن یکم سرتا پای خودشونو زندگیشونو نگا کنن هزار و یک عیب دارن و سولوسی بقیه رو میکنن

اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم.مرسی که صلواتو برام فرستادین  نیتش تو دلمه  الهی آمین.😘
757