2703
2553
عنوان

آندومتریوز و آی وی اف ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 10146 بازدید | 39 پست
اتفاقا توی ای وی اف بهترین تخمک ها اسپرم ها را انتخاب میکنند بعدش هم این همه ازمایش وغربالگیری ،توکل ...

منم هر چی بهشون میگم قبول نمیکنن میگن تخمک واسپرم تو ازمایشگاه دستکاری میشه

سلام عزیزم اگه راه دیگه ای نداره معطل نکن که پشیمون نشی بعدا ،چاره ای نیست الان خیلی با ای وی اف بچه ...

چند تا جنین انتقال دادن که دو قلو شد ؟ الان بچه هاش سالم هستن؟ موقع انتقال دوستتون چند سالش بود ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چند تا جنین انتقال دادن که دو قلو شد ؟ الان بچه هاش سالم هستن؟ موقع انتقال دوستتون چند سالش بود ؟

چهار تا توی نوین ، دوتا دختر ن بچه هاش بعد از یکسال ماشاالله بچه هاش بغلش بودن دفعه اول گرفت ،فکر کنم بیست و خورده ای دقیقا نمیدونم روز تخمک کشی باهاش آشنا شدم

خدایا به من بفهمان که بی تو چه میشوم اما نشانم نده......خدایا هم به من بفهمان هم نشانم بده که با تو چه میشوم
چهار تا توی نوین ، دوتا دختر ن بچه هاش بعد از یکسال ماشاالله بچه هاش بغلش بودن دفعه اول گرفت ،فکر کن ...

آره سالم ن خدا را شکر

خدایا به من بفهمان که بی تو چه میشوم اما نشانم نده......خدایا هم به من بفهمان هم نشانم بده که با تو چه میشوم
2456
بعد بتردار شدن با ای وی اف هم باید امپول زد تا جنین سقط نشه ؟

من فقط تا تخمک کشی پیش رفتم، فکر کنم یه مدتی ،شوهرت میتونن بزنن چون هر چی کمتر در رفت وآمد باشی بهتره به نظر من که برو منم اولش شوهرم راضی نمی شد بعد هم که راضی شد دیگه امکانش نبود چون چسبندگی رحمم زیاد شد

من فقط تا تخمک کشی پیش رفتم، فکر کنم یه مدتی ،شوهرت میتونن بزنن چون هر چی کمتر در رفت وآمد باشی بهتر ...

شما هم اندومتریوز داری ؟ مال منم گفت دو طرف ست همسر منم راضی نیست چه جوری راضیش کردی ؟ خب مگه مال شما چسبندگیش زیاد بود نمیشد کاری کرد ؟ استرس گرفتم مال منم اینطوری نباشه ؟

2714
شما هم اندومتریوز داری ؟ مال منم گفت دو طرف ست همسر منم راضی نیست چه جوری راضیش کردی ؟ خب مگه مال شم ...

هی نشستیم خودش بشه وقتی دید خبری نیست بعد دو سال راضی شد منم با ذوق وشوق رفتم دنبال درمان مرحله انتقال دکتر گفت نمیشه 

اندومتریوز من دو طرف هست مال شما چه جوری بود ؟ دارویی استفاده کردید که باردار شدید ؟ لطفا راهنمایی ک ...

من کارم به معاینه کامل نرسید که بدونم از دوتا کیست شکلاتی که داشتم مشخص شد اندو دارم

من طبیعی باردار شدم 26 سالمه

خدایا خودت مواظبش باش
عزیزم ببخشید خانوادم حساس هستن میگن آی وی اف ریسک نقص جنین رو بالا میبره و دوس ندارن نمیدونم چکار کن ...

من اطلاعات زیادی ندارم ولی آبجیم 5 سال باردار نمیشد و خیلی سختی کشید یک مدت آمپول میزد شکمش و روش های مختلفی غیر ivfهم امتحان کرده بود..انقد واسش مهم بود که دیگه ناراحتی و درد و غصه ای که درپی اش داشت واسش مهم نبود..یادمه 5 تا ازش کشیدن..3 تا رو فرستادن  تورحم که یکیشون دفع شد دوتاشونم شدن خواهرزاده های من😊دوران بارداری استراحت مطلق بودو اذیت نشد شکر خدا

من اطلاعات زیادی ندارم ولی آبجیم 5 سال باردار نمیشد و خیلی سختی کشید یک مدت آمپول میزد شکمش و روش ها ...

یعنی هر کی ای وی اف بشه استراحت مطلقه ؟ وزنشون موقع تولد چقدر بود ؟

من اطلاعات زیادی ندارم ولی آبجیم 5 سال باردار نمیشد و خیلی سختی کشید یک مدت آمپول میزد شکمش و روش ها ...

میشه الان بگی که باهوش هستن خداای نکرده مشکل قلبی و جسمی  ندارن ؟ چون نوشته بچه های ای وی اف قلبشون ممکنه ضعیف باشه وزنشون کم باشه من میترسم 

نوشته خانمایی که ای وی اف میشن احتمال سرطان تخمدان افزایش پیدا میکنه

2706