2703
2553
عنوان

آندومتریوز و آی وی اف ؟؟

10146 بازدید | 39 پست

سلام خانوما 

کسی بوده که آندومتریوز داشته باشه و دکتر بهش گفته باشه فقط با آی وی اف نتیجه میگیره ؟ دکتر به من قرص ویزان واسه دو ماه داد بعدش هم گفت بیا برای مراحل آی وی اف 

من اصلا آی وی اف رو دوس ندارم 

سلام عزیزم اگه راه دیگه ای نداره معطل نکن که پشیمون نشی بعدا ،چاره ای نیست الان خیلی با ای وی اف بچه دار میشن من که تحت درمان بودم با دوتا خانوم دوست شدم الان یکی شون دو قلو داره یکی دیگه شون هم پا به ماهه 

خدایا به من بفهمان که بی تو چه میشوم اما نشانم نده......خدایا هم به من بفهمان هم نشانم بده که با تو چه میشوم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
آندومتریوز به علت برگشت خون قائدگی به بافت های بدنه فک کنم..من آبجیم پلی کیستیک داشت ivfکرد و دوقلو ...

اندام خاهرت چطور بود؟ پریوداش؟  چطور

منم پلی ...هستم

دوس داشتم مامان بشم.پلی کیستیکم و دکتر گف فولیکولی نیس.از ابان اقدام کردم و دوم فروردین بعد چهارده روز تاخیر دو خطه شد.خدایا شکرت.همه دوستامو ک نینی میخان شگفت زده کن .  ... .. .دعاکنید پسرم سالم بیاد بغلم و مشکلاتی که در بارداری برام پیش اومده انشالله بزودی تموم بشه.ممنون.
اندام خاهرت چطور بود؟ پریوداش؟  چطور منم پلی ...هستم

اندام سیبی شکل..با تنه چاق و سی.نه بزرگ..بعدم خیلی آدنو فیروم تو سینش داشت..هم تو رحمش..اندامش زیاد چاق نبود زیادم لاغر نبود..قبل ازدواج هم که کلا ریزه پیزه بود

2714
اندام سیبی شکل..با تنه چاق و سی.نه بزرگ..بعدم خیلی آدنو فیروم تو سینش داشت..هم تو رحمش..اندامش زیاد ...

خود ب خود پ میشد؟

دوس داشتم مامان بشم.پلی کیستیکم و دکتر گف فولیکولی نیس.از ابان اقدام کردم و دوم فروردین بعد چهارده روز تاخیر دو خطه شد.خدایا شکرت.همه دوستامو ک نینی میخان شگفت زده کن .  ... .. .دعاکنید پسرم سالم بیاد بغلم و مشکلاتی که در بارداری برام پیش اومده انشالله بزودی تموم بشه.ممنون.
آندومتریوز به علت برگشت خون قائدگی به بافت های بدنه فک کنم..من آبجیم پلی کیستیک داشت ivfکرد و دوقلو ...

عزیزم ببخشید خانوادم حساس هستن میگن آی وی اف ریسک نقص جنین رو بالا میبره و دوس ندارن نمیدونم چکار کنم بچه های خواهرتون سالم بودن و هیچ مشکلی نداشت تو دوران بارداری ؟ اصلا بارداری دو قلو با آی وی اف سخت نیست ؟ بعد بارداری هم باید تحت درمان باشی و آمپول بزنی ؟

سلام عزیزم اگه راه دیگه ای نداره معطل نکن که پشیمون نشی بعدا ،چاره ای نیست الان خیلی با ای وی اف بچه ...

عزیزم خانوادم زیاد راضی نیستن میگن ریسکش بالاست و احتمال نقص دکتر هم گفت دیگه چاره ای نیست فقط باید ivfکنی منم ۳۳ سالمه 

منم دارم و قرار بود عمل کنم که باردار شدم الان هم همه اش نگران سلامتی نی نی ام 😢

اندومتریوز من دو طرف هست مال شما چه جوری بود ؟ دارویی استفاده کردید که باردار شدید ؟ لطفا راهنمایی کنید من بعد عید بایدivfکنم دوس دارم طبیعی باردار بشم 

چند تا جنین واسشون گذاشتن که دو قلو شد ؟ اصلا کلا چند ماه مراحل ivf طول کشید که باردار شدن ؟ من از آمپول های زیادش میترسم و از تخمک کشی ؟ دفعه اول باردار شدن ؟ کجا ivfشدن ؟

عزیزم خانوادم زیاد راضی نیستن میگن ریسکش بالاست و احتمال نقص دکتر هم گفت دیگه چاره ای نیست فقط باید ...

اتفاقا توی ای وی اف بهترین تخمک ها اسپرم ها را انتخاب میکنند بعدش هم این همه ازمایش وغربالگیری ،توکل کنید به خدا ان شاءالله خودش هم کمک میکنه ،

خدایا به من بفهمان که بی تو چه میشوم اما نشانم نده......خدایا هم به من بفهمان هم نشانم بده که با تو چه میشوم
2706