2733
2734
عنوان

کیا الان تنهان؟

| مشاهده متن کامل بحث + 594 بازدید | 63 پست
منم 10 ساله بعد از ازدواج به خاطر کار همسرم تو شهرای دور از خانواده ی خودم و همسرم زندگی میکنم.ولی خ ...

منم پس زودتر دست به کار بشم😄هم من دوس دارم هم شوهرم..ولی خب من کم حوصلم و اخلاقم بچگانست یکی باید خودمو بزرگ کنه..متاسفانه سنمم بالاست اما بچست اخلاقم😖😖

خیلیا اینو میگن..جنوب خاکش میگیره..من که منظورشون رو نفهمیدم😱..میگن هرکی رفته دوباره برگشته اینجا ب ...

اره خیلی میگن اینجا یه منم میگن میگن خاکش آدم رو موندگار میکنه برای همین تو نمیری شهرتون یکی از دلایلشون هم خونگرم مردمشون هست با غریبه ها گرم برخورد میکنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره امسال خیلی سرد سده پارسال تا توی عید این قسمتها بارندگی بود امسال خشکه خشکه بارون نیومد.الان بهت ...

آره دیروزم گرد و غبار بود😷😷باید ترسمو بذارم کنارو گواهینامه بگیرم

منم پس زودتر دست به کار بشم😄هم من دوس دارم هم شوهرم..ولی خب من کم حوصلم و اخلاقم بچگانست یکی باید خ ...

ادم تا  وارد زندگی مشترک نشه عاقل نمیشه هم خودت وهم شوهرت یاد میگیرید فقط کافیه جا نزنید کنار هم باشید 

2731
اره خیلی میگن اینجا یه منم میگن میگن خاکش آدم رو موندگار میکنه برای همین تو نمیری شهرتون یکی از دلای ...

آره به جز همسایمون همشون اینجوری هستن..خیلی شهرش موتور داره..خیابوناش پر از چاله چوله و کنده کاریه..خونه هاش رهن و اجاره های بسیار بالاست..گاز کشی نشده

پس اونجا هنوزگازکشی نشده 

کلا گاز ندارن یا فقط یه سری خیابون اش واینا 

اینجا هم گازی نبود الان دو ساله گاز کشی شده .البته زیاد هم نیاز نداره 

آبگرمکن که برقی هست گاز هم زیاد استفاده نداره فقط زمستون سخته 

الان شما با جی خونه رو گرم میکنید 

اره این قسمتها دندونشون گرده 

زودی اجاره رو میبرن بالا ما هم داریم 700 اجاره میدیم 

ادم تا  وارد زندگی مشترک نشه عاقل نمیشه هم خودت وهم شوهرت یاد میگیرید فقط کافیه جا نزنید کنار ه ...

راستشو بخواید من همیشه جا میزنم..هر دفعه دعوا کردیم گفتم بریم طلاق بگیریم😖😖😖خیلی بچم..همیشه ام گریه میکنم..تاپیک قبلیم موضوع دعوام هست اگه دوس داشتی بخون..شوهرم خیلی زور جوش میاره و هرچی از دهنش درمیاد میگه..یذره صبر نداره..منم فوق العاده زود رنجم..امیدوارم خدا بهمون کمک کنه درست بشه همه این دعواهامون😔خیلی پشیمون بود حتی گریه کرد چون مقصر بود..گفت میرم مشاوره..روانپزشک..دعا کنید واسمون من هیچ کس رو ندارم..به خونوادم بگم میگن طلاق بگیر..من نمیخوام

2738
پس اونجا هنوزگازکشی نشده  کلا گاز ندارن یا فقط یه سری خیابون اش واینا  اینجا هم گازی نبو ...

اونقد سرد نمیشه که بخاری لازم داشته باشه..هیچی وسیله گرمایش نداره فقط کولر گازی هست

خیلیا اینو میگن..جنوب خاکش میگیره..من که منظورشون رو نفهمیدم😱..میگن هرکی رفته دوباره برگشته اینجا ب ...

من 7 سال دزفول زندگی کردم جونم براش میدم خودم کورد هستم واقعا عاشق خوزستان بودم با اینکه در اوج جوانی رفتم و دلتنگی اذیتم میکرد.عاشق جنوب و هوا و مردماشم.الانم اصفهانم خدا رو شکر خوبه شاید عادت نکردم ولی خوزستان یه چیزی دیگه بود.

دوری از خونواده زن و مرد رو به هم وابسته میکنه.الان شوهر من نسبت به خواهر و شوهراشوت بیشتر به من وابسته اس.طوری که میریم شهرستان بدون من جایی نمیره حتی مامانش بگه برو یه خرید ساده منم باید ببره تنهایی بدون من عمرا حایی نمیره.طوری شده خواهرام میگن اونجا کم با هم هستین اینجا هم همدیگه رو ول نمیکنینن.البته مت سر دوری هیچ وقت به شوهرم غر نزدم همیشه دلداریشم میدم

دوری از خونواده زن و مرد رو به هم وابسته میکنه.الان شوهر من نسبت به خواهر و شوهراشوت بیشتر به من واب ...

این که خیلی خوبه .ولی فک نکنم شوهرم از خانوادش دل کنده بشه..البته منم اینو نمیخوام..ولی به قول شما لازمه اوایل زندگی دوراز خانواده دو طرف باشیم..امیدوارم آینده منم همینجوری بشه عاشقانه و با وابستگی زیاد اون به من😊

من شوهرم اصلا وابسته خانوادش نیست منم شوهرم همین طوره مثلا تابستون من وبچه ها میایم شیراز میگه وای خونه ساکته کسی نیست اومدم دیدم چراغ خاموشه دلم گرفت یه کاری میکنه ته میگی برم بهتره 😅😅کلا به ای سیستم زندگی عادت کردیم که خودمون باشیم یه چیزهاش خوبه که کسی نمیاد وبره برای خودت زندگی میکنی به میل خودت ولی تنهایی هم مخصوصا اوایل که عادت نداری سخته ولی وقتی بچه بیاد تنهایی هم از بین میره 

این که خیلی خوبه .ولی فک نکنم شوهرم از خانوادش دل کنده بشه..البته منم اینو نمیخوام..ولی به قول شما ل ...

دل کندن از خانواده امکان نداره عزیزم تو میتونی از خانواده ات دل بکنی؟؟؟؟

دل از خانواده اش نکنه به خودت وابسته اش کن بزار اونا رو دوست داشته باشه عاشقانه مادر و خونواده اش هستن.اما کاری کن که به محبتت و وجودت تشنه باشه.البته لوسش نکنی هاا😄😄😄😄محبت به حای خود محکم بودن به جای خود.

2706