2733
2734
عنوان

بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 277 بازدید | 32 پست
نه بابا من ک یکی از دوستام از ۱ماهگی ب بعد هییییییچ علایمی نداشت انگار ن انگار حاملس عیدم بچش بدنی ...

خدا کنه منم اینجوری باشم اخه قرار بود اندومتریوز و کیست عمل کنم که خدا خواست و تو اوج نا امیدی باردار شدم

خدایا خودت مواظبش باش
خدا کنه منم اینجوری باشم اخه قرار بود اندومتریوز و کیست عمل کنم که خدا خواست و تو اوج نا امیدی باردا ...

نگران نباش هیچی نمیشه

من که اصرار ندارم تو خود مختاری🤝یا بمان☝️یا که نرو✌یا نگهت میدارم👍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وا چرا هیچی نشده گریه می کنی 

دور از جون خودت دستی داری نی نی و زجر میدی 

من از وقتی حامله شدم تا زیمان کردم و شیر دادم والان همش یه ادم بودم بدونه علامتی 😃😃😃😃

از خواب برگشتم به تنهایی. پل می زنم از تو به زیبایی
2728
2738

عزیزم اگه بخوای از الان انقد حساس باشی و خودتو زجر بدی تا اخرش دیوونه میشی چون انقد چیز هست که بخوای بهشون فک کنی که همشون طبیعین پس فکرای خوب کن و ارامش داشته باش

خدایا ممنون بابت هدیه قشنگت امیدوارم لایق بوده باشم  .همه در انتظارا رو از صمیم قلبم دعا میکنم   
عزیزم اگه بخوای از الان انقد حساس باشی و خودتو زجر بدی تا اخرش دیوونه میشی چون انقد چیز هست که بخوای ...

خیلی سخته انتظار تا دو هفته دیگه که بشم هفته هشت و برم سونو 😢

خدایا خودت مواظبش باش
خیلی سخته انتظار تا دو هفته دیگه که بشم هفته هشت و برم سونو 😢

خودتو سرگرم کن و فقط به چیزای مثب فک کن.اصلا چرا نباید تشکیل بشه؟نگران نکن خودتو 

خدایا ممنون بابت هدیه قشنگت امیدوارم لایق بوده باشم  .همه در انتظارا رو از صمیم قلبم دعا میکنم   
2706