2410
2553

من تا ١٣ روز از پريوديم گذشت تا بتام كامل بالا رفت اوايل همش مشكىك بود الكي از مايس نده نا اميد نشي بزار يك هفته از موعدت بگذره 

دوستاي خوبم لطفا براي حاجتم دعا كنيد ممنون.   بچه دار شدن كار خطر ناكيه ! با اين كار اجازه ميدهيد قلبتان بيرون از بدنتان زندگي كند 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من تا ١٣ روز از پريوديم گذشت تا بتام كامل بالا رفت اوايل همش مشكىك بود الكي از مايس نده نا اميد نشي ...

منم بتام 56 بود بعد از 4 روز تاخیر گف باید دوباره امتحان کنم بعد از یه هفته یعنی زود زدم؟

منم بتام 56 بود بعد از 4 روز تاخیر گف باید دوباره امتحان کنم بعد از یه هفته یعنی زود زدم؟

نه عزيزم برا من مثل اينكه لقاح دير انجام شد اولي ٢٠ بود بعد پايين اومد شد ١٢ بعدشم شد ٤١٢٥ خداروشكر تا الان خوبه همه چي

دوستاي خوبم لطفا براي حاجتم دعا كنيد ممنون.   بچه دار شدن كار خطر ناكيه ! با اين كار اجازه ميدهيد قلبتان بيرون از بدنتان زندگي كند 
آها انشالله ب سلامت زایمان کنید_ب نظرتون من باردارم؟

اره عزيزم ٥٦ خيلي خوبه برا من با يك هفته تاخير ٢٠ بود 

2714
چه علائمی داشتی ...خوش بحالت تورو خدا برلم دعا کن

هييييچي علائم نداشتم عزيزم يعني اولين ماه بعد از اقدام بود كه اصلا علائم نداشتم ايشالا بارداري و همينجا خبرشا ميدي😍

خداجون شكرت به خاطر همه خوبي هات😍❤️
2706