2703
2553

سلام. فکر نکنم. دکتر به من گفت مرحله اولش میدی  اگه جوابش مشکوک باشه آزمایش بعدی هم باید بدی؟

شما سل فری دادی؟

دو تا پسر داشتم گفتم یک دختر هم داشته باشم. اما علیرغم تلاشها و هزینه های فراوان سومی هم پسر شد. سه تا گل پسر دارم شکر خدا. عاشقشونم عاشققققق. ولی هنوزم دلم دختر میخاد. دل شوهرم هم دختر میخاد. بخاطر مشکلی که دارم، دیگه نمیتونم بچه دار بشم. رفتم بهزیستی رفتم کمیته امداد شاید بتونم دختر یتیمی پیدا کنم و مادرش بشم ولی قسمتم نشد. کارم شده گریه و دعا. ترو خدا هرجای ایران اگر دختر بچه یتیمی میشناسین که میتونه دخترم بشه بهم معرفی کنید. بخاطرش هرکاری میکنم. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

البته دکتر گفت جواب سل فری هم قطعی نیست و خطا داره

دو تا پسر داشتم گفتم یک دختر هم داشته باشم. اما علیرغم تلاشها و هزینه های فراوان سومی هم پسر شد. سه تا گل پسر دارم شکر خدا. عاشقشونم عاشققققق. ولی هنوزم دلم دختر میخاد. دل شوهرم هم دختر میخاد. بخاطر مشکلی که دارم، دیگه نمیتونم بچه دار بشم. رفتم بهزیستی رفتم کمیته امداد شاید بتونم دختر یتیمی پیدا کنم و مادرش بشم ولی قسمتم نشد. کارم شده گریه و دعا. ترو خدا هرجای ایران اگر دختر بچه یتیمی میشناسین که میتونه دخترم بشه بهم معرفی کنید. بخاطرش هرکاری میکنم. 
بله ۱۳هفته سل فری دادم خداروشکر سالم بود ۱۸هفته فقط آنومالی دادم

خدا رو شکر، 

2714
سلام. فکر نکنم. دکتر به من گفت مرحله اولش میدی  اگه جوابش مشکوک باشه آزمایش بعدی هم باید بدی؟ ...

بله من سل فري دادم جوابش خوبه

اما قبل ازينكه جواب سل فري بياد دكتر برام آز غربالگري ٢ رو نوشته بود 

از هركس پرسيدم ميگن لازم نيست

2706