2726
عنوان

👈👈چرا بیدارین؟؟؟؟😖😖😖😖

| مشاهده متن کامل بحث + 2057 بازدید | 407 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام 💁

من داشتم میخوابیدماااا یهو فکر زرشک پلو با مرغ ، کباب کوبیده ، فسنجون ، سبزی پلو با ماهیچه ، خورشت آلو ، ... همش دارم اینا رو تصور میکنم 

آخر گشنم شد و دیگ خوابم نبرد😐😑

🌏ز همه دست کشیدم که تو باشی همه ام💜
2728
الان بجای اینکه به فکر گیز گیز صورت من باشی به فکر شکممی 😀😀

ولی جدا از شوخی ماست عالیه ...بدو بزار

بدخواه کسان هیچ به مقصد نرسد...یک بد نکند تا به خودش صد نرسد...من نیک تو خواهم و تو خواهی بد من...تو نیک نبینی و به من بد نرسد

واسه دوستایی که پست گداشتین دعا میکنم صلوات میفرستم امیدوارم مشکل همتون حل بشه. نتونستم ریپلای کنم لایک کردم

اونـی کہ خودم خواسـتم نشـدم...بـعد بیـام بشم اونے کہ تـــــو مےخـوای؟؟؟!!!   هـــــــہ😏 
سلام 💁 من داشتم میخوابیدماااا یهو فکر زرشک پلو با مرغ ، کباب کوبیده ، فسنجون ، سبزی پلو با ماهیچه ...

اینا را گفتی دلم ضعف رفت کلی زن حامله اینجاست خخ😥😂😁

بدخواه کسان هیچ به مقصد نرسد...یک بد نکند تا به خودش صد نرسد...من نیک تو خواهم و تو خواهی بد من...تو نیک نبینی و به من بد نرسد
چرا اتفاقا اصن موهای صورتم معلوم نیست ولی خب دیگه جوگیر میشم

نکن خواهر من نکن 

مسلط باش 

خوشگلی به چه قیمتی 

خوشگل هم نشدم آخه عین ته دیگی‌ شدم که روش رب ریختن 😂😂

My way or 👉🏼 Highway 
آره عزیزم کلاالتیام بخشه حداقل دوساعت قبل وبعداصلاح هم نبایددوش گرفت تاپوست خشک نباشه

اتفاقا از ترس بهش اب نمیزنم ولی خب اخر میزنه ایندفعه ماست امتحان میکنم حتما . ممنون

با وجود بارداریم شوهرم امروز کلی کتکم زد. خاب بودم از درد جای کتکاش از خاب پریدم

برام دعا کنید حاجت روا شم. خدا جون امیدمو نا امید نکن.من دوستت دارم خدا.دستمو رها نکن😢😢😢😢
با وجود بارداریم شوهرم امروز کلی کتکم زد. خاب بودم از درد جای کتکاش از خاب پریدم

🤤🤤🤤چرا چی شده😣

2706