2726
عنوان

👈👈چرا بیدارین؟؟؟؟😖😖😖😖

| مشاهده متن کامل بحث + 2057 بازدید | 407 پست
چون دلم برای یکی تنگ شده خوابم نمیبره ازدوریش😢😢😢😭😭😭

آخی انشالله برسی بهش😔

اونـی کہ خودم خواسـتم نشـدم...بـعد بیـام بشم اونے کہ تـــــو مےخـوای؟؟؟!!!   هـــــــہ😏 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عههه پاشو بخور ی چیزی خب

خجالت ميكشم مخصوصا كه با پدرمم چن وقته قهرم😔غذا خونشون نميخورم از ساعت١٢ظهر جز صبحانه مغازه همسرم كه كوفتم شد با قهر شد چيزي نخوردم

خونه مادرشوهرمم فقط سر سفره به اصرار خوردم اونم اينقدر تند ميخورن كه من چن قاشق اول تموم ميكنن روم نميشه بخورم

ای جاااان بوس بهش  کار بدی میکنی همش اینجایی 😂😂 بدآموزی داره خواهر دنبال تفریحای سالم باش&n ...

همیشه که وقت نمیشه شب قبل خواب میام گاهی بعد اینکه از سرکار میام خونه ...😁

بدخواه کسان هیچ به مقصد نرسد...یک بد نکند تا به خودش صد نرسد...من نیک تو خواهم و تو خواهی بد من...تو نیک نبینی و به من بد نرسد

خانما یه کمک 

من همیشه صورتمو دکلره میکنم سالی یبار وکس میکنم 

امروز قبل و بعد وکس‌ کلی ماساژ و آبرسانی و ماسک برام زد که جوش نزنم 

الان بشدت صورتم میخاره و داره ملتهب میشه 

چی بزنم خوب بشه 

My way or 👉🏼 Highway 
حسم میگه نمیدونم...

ولی بهت میاد دختر مهربونی باشی همیشه دلم میخاست منم بیام توی جو دورهمی هاتون...اما نشد

من چاییم ک سرد میشه رو دور میریزم🍀حالا فک هرچقد سردترباشی جذاب تری..هه💎پناه💎
تو عقدم خونه بابام اينا راستش خجالت ميكشم برم پا يخچال خونه مادرشوهرمم كه بدتر 

مگه آدم خونه باباش خجالت میکشه 🤤

بدخواه کسان هیچ به مقصد نرسد...یک بد نکند تا به خودش صد نرسد...من نیک تو خواهم و تو خواهی بد من...تو نیک نبینی و به من بد نرسد
2706